Aktuální zápasy a tabulka
Datum |
Fáze |
# |
Hod. |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Hřiště |
Detail |
Ne 21. 4. 2024 |
ZČ |
102 |
15:00 |
Olympia Blansko B |
Draci Brno B |
7:14 |
Blansko |
|
|
ZČ |
103 |
15:00 |
Skokani Olomouc B |
Pelikans Bučovice |
3:10 |
Skokani |
|
|
ZČ |
101 |
15:00 |
Aligátoři Znojmo |
Třebíč Nuclears |
5:12 |
Kuchařovice |
|
|
ZČ |
104 |
16:00 |
Technika Brno B |
Moravská Beseda |
10:7 |
Kraví hora |
|
So 27. 4. 2024 |
ZČ |
106 |
11:00 |
Třebíč Nuclears |
Skokani Olomouc B |
-:- |
Třebíč |
|
Ne 28. 4. 2024 |
ZČ |
105 |
15:00 |
Pelikans Bučovice |
Olympia Blansko B |
20:5 |
Bučovice |
|
|
ZČ |
107 |
16:00 |
Moravská Beseda |
FOXES Brno |
7:6 |
Kraví hora |
|
Po 29. 4. 2024 |
ZČ |
108 |
20:00 |
Draci Brno B |
Technika Brno B |
13:7 |
MBS |
|
Ne 5. 5. 2024 |
ZČ |
111 |
15:00 |
Olympia Blansko B |
Třebíč Nuclears |
17:12 |
Blansko |
|
|
ZČ |
110 |
15:00 |
Technika Brno B |
Pelikans Bučovice |
1:17 |
Kraví hora |
|
Ne 12. 5. 2024 |
ZČ |
114 |
14:30 |
Technika Brno B |
Olympia Blansko B |
12:3 |
Kraví hora |
|
|
ZČ |
113 |
15:00 |
FOXES Brno |
Skokani Olomouc B |
11:12 |
Bučovice |
|
|
ZČ |
115 |
17:30 |
Moravská Beseda |
Aligátoři Znojmo |
20:15 |
Kraví hora |
|
Po 13. 5. 2024 |
ZČ |
116 |
20:00 |
Draci Brno B |
Třebíč Nuclears |
13:3 |
MBS |
|
Ne 19. 5. 2024 |
ZČ |
117 |
11:00 |
Olympia Blansko B |
Skokani Olomouc B |
-:- |
Blansko |
|
|
ZČ |
118 |
12:00 |
Technika Brno B |
Aligátoři Znojmo |
-:- |
Kraví hora |
|
|
ZČ |
119 |
15:00 |
FOXES Brno |
Třebíč Nuclears |
-:- |
Bučovice |
|
|
ZČ |
120 |
16:00 |
Moravská Beseda |
Pelikans Bučovice |
-:- |
Kraví hora |
|
So 25. 5. 2024 |
ZČ |
124 |
13:00 |
Pelikans Bučovice |
Draci Brno B |
-:- |
Bučovice |
|
|
ZČ |
121 |
15:00 |
Třebíč Nuclears |
Moravská Beseda |
-:- |
Třebíč |
|
Ne 26. 5. 2024 |
ZČ |
123 |
15:00 |
Skokani Olomouc B |
Technika Brno B |
-:- |
Skokani |
|
|
ZČ |
122 |
15:00 |
Aligátoři Znojmo |
FOXES Brno |
-:- |
Kuchařovice |
|
Ne 2. 6. 2024 |
ZČ |
125 |
15:00 |
Pelikans Bučovice |
FOXES Brno |
-:- |
Bučovice |
|
|
ZČ |
126 |
15:00 |
Třebíč Nuclears |
Technika Brno B |
-:- |
Třebíč |
|
|
ZČ |
127 |
15:00 |
Aligátoři Znojmo |
Olympia Blansko B |
-:- |
Kuchařovice |
|
Po 3. 6. 2024 |
ZČ |
128 |
20:00 |
Draci Brno B |
Moravská Beseda |
-:- |
MBS |
|
Ne 9. 6. 2024 |
ZČ |
129 |
15:00 |
Olympia Blansko B |
FOXES Brno |
-:- |
Blansko |
|
|
ZČ |
131 |
15:00 |
Skokani Olomouc B |
Moravská Beseda |
-:- |
Skokani |
|
|
ZČ |
130 |
15:00 |
Aligátoři Znojmo |
Draci Brno B |
-:- |
Kuchařovice |
|
Ne 16. 6. 2024 |
ZČ |
133 |
12:00 |
Pelikans Bučovice |
Aligátoři Znojmo |
-:- |
Bučovice |
|
|
ZČ |
134 |
16:00 |
FOXES Brno |
Technika Brno B |
-:- |
Bučovice |
|
|
ZČ |
135 |
16:00 |
Moravská Beseda |
Olympia Blansko B |
-:- |
Kraví hora |
|
Po 17. 6. 2024 |
ZČ |
136 |
20:00 |
Draci Brno B |
Skokani Olomouc B |
-:- |
MBS |
|
So 22. 6. 2024 |
ZČ |
132 |
15:00 |
Třebíč Nuclears |
Pelikans Bučovice |
-:- |
Třebíč |
|
Po 24. 6. 2024 |
ZČ |
112 |
20:00 |
FOXES Brno |
Draci Brno B |
-:- |
MBS |
|
Ne 1. 9. 2024 |
ZČ |
109 |
15:00 |
Skokani Olomouc B |
Aligátoři Znojmo |
-:- |
Skokani |
|
Ne 15. 9. 2024 |
ZČ |
137 |
15:00 |
1.zákl.č. - 2.zákl.č. |
-:- |
- nezadáno - |
|
|
ZČ |
138 |
15:00 |
3.zákl.č. - 4.zákl.č. |
-:- |
- nezadáno - |
|
|
ZČ |
139 |
15:00 |
5.zákl.č. - 6.zákl.č. |
-:- |
- nezadáno - |
|
|
ZČ |
140 |
15:00 |
7.zákl.č. - 8.zákl.č. |
-:- |
- nezadáno - |
|
Vzájemné série
|
OBB |
BUC |
FOX |
TECH |
MBE |
DRA |
NUC |
ZNO |
SKO |
Blansko B |
|
0:1
|
:
|
0:1
|
:
|
0:1
|
1:0
|
:
|
:
|
Pelikans |
1:0
|
|
:
|
1:0
|
:
|
:
|
:
|
:
|
1:0
|
FOXES |
:
|
:
|
|
:
|
0:1
|
:
|
:
|
:
|
0:1
|
Technika B |
1:0
|
0:1
|
:
|
|
1:0
|
0:1
|
:
|
:
|
:
|
Beseda |
:
|
:
|
1:0
|
0:1
|
|
:
|
:
|
1:0
|
:
|
Draci B |
1:0
|
:
|
:
|
1:0
|
:
|
|
1:0
|
:
|
:
|
Nuclears |
0:1
|
:
|
:
|
:
|
:
|
0:1
|
|
1:0
|
:
|
Aligátoři |
:
|
:
|
:
|
:
|
0:1
|
:
|
0:1
|
|
:
|
Skokani B |
:
|
0:1
|
1:0
|
:
|
:
|
:
|
:
|
:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací