Třetí ročník Summer Campu se vydařil

nbp, 04.08. 2023 Aktuality

Je za námi třetí ročník letní akce SUMMER CAMP, která je organizována pod hlavičkou Národního baseballového programu (NBP). 

Summer Campu se účastnilo 40 hráčů ve věku 16–20 let. Jejich nominaci na akci posílali sportovní ředitelé klubů, někteří hráči byli dovybráni sportovním ředitelem NBP a reprezentačními trenéry. Nakonec se na hřištích Tempa sešli zástupci z 15klubů. Program campu byl plný baseballových drilů. První dva dny měli hráči tréninky jak v ranních, tak odpoledních hodinách. Ve středu a čtvrtek se dopoledne trénovalo a odpoledne se sehrál 7inningový zápas. Děkujeme rozhodčím Františku Přibylovi, Janu Pokornému a Mikuláši Draxlerovi, kteří skvěle pískali a někteří hráči si tak mohli poprvé zažít práci 3 rozhodčích během jednoho zápasu.
Největším lákadlem campu pak byl bývalý reprezentační trenér mužského národního týmu Corey Lee.

O hráče se staralo 13 trenérů NBP (Petr Baroch, Corey Lee, Michal Müller, Tomáš Duffek, Tomáš Ondra, Jakub Sládek, Martin Zelenka, Šimon Drápela, Iva Whitten, Denisa Šustová), dále byli pozváni 2 reprezentanti (Jakub Hajtmar a Arnošt Dubový) a na vše dohlížel technický vedoucí (Pavel Kunst).

Poděkovat musíme oddílu Tempo a restauraci Tempo Clubhouse za péči a vstřícnost. Sportovním areálům Města Kladna za zapůjčení dodávky, kterou jsme využívali k transportu hráčů a trenérů. Poděkování patří také všem trenérům, kteří se campu zúčastnili a předávali své cenné zkušenosti našim mladým baseballovým nadějím.
Z účastníků jsme nyní vybrali 4 hráče (Jan Fejt, Jeroným Hanuška, Martin Sobotka a Michal Pokorný), kteří poletí v termínu 15.-28.listopadu na Tenerife, kde se zúčastní Euro Prospect Campu/Winter League. Hráčům moc gratulujeme.

Celou akci si moc pochvaloval i Corey Lee: "The CZ Prospect Camp was a great event held at the Tempo complex. Forty high school age players attended, representing some of the top talent in CZ. The goal is to teach the players players proper training habits and routines so they can continue to develop their baseball skills. Every day the players went through a proper warm up routine, throwing program, position specific training, arm care protocols, and conditioning.  The last two days of the camp they competed against each other in games.  The players were very engaged, worked hard and often asked questions about how they could improve. It was stressed to the players by the coaches that consistent practice time is a key. The routines taught must be done 5 days a week to maximize development during the season.  The coaches were excellent and the event was well organized."

Hráčům děkujeme za jejich přístup a předvedený výkon a v neposlední řadě děkujeme České baseballové asociaci za podporu při pořádání akce. Již teď se těšíme na další ročník Summer Campu 29.7. – 1.8.2024.

Fotogalerie zde

Seznam hráčů: 

Major  Vincent DRACI
Moravec Jaroslav DRACI
Takeda Matias DRACI
Kočí Alois DRACI
Jozek Pavel TŘEBÍČ
Urbánek Jan TŘEBÍČ
Kollmann Filip TŘEBÍČ
Nevrla  Filip OLOMOUC
Charvát  Petr OLOMOUC
Němec Jiří PLZEŇ
Cajz Michal HLUBOKÁ
Kučera Filip MINERS
Kuklík Vojtěch MINERS
Vostatek Ondřej MINERS
Sobotka Martin SABAT
Fejt Jan SABAT
Veleta Antonín SABAT
Schwarz Albert SABAT
Křeček David KOTLÁŘKA
Prejda Max KOTLÁŘKA
Hanuška Jeroným KOTLÁŘKA
Kocián Martin KOTLÁŘKA
Tuček Šimon KOTLÁŘKA
Beránek Viktor HROŠI
Pokorný Michal HROŠI
Nový Víťa HROŠI
Kučera Jakub Jablonec
Lukavský Kryštof TEMPO
Hluchý Nikolas TEMPO
Marani Dominik TEMPO
Ošmera Adam ARROWS
Šín Filip ARROWS
Kozel Jan ARROWS
Staněk Vít TECHNIKA
Slavík Vojtěch TECHNIKA
Lakota  David BLANSKO
Omelka Richard FRÝDEK MÍSTEK
Novotný Matyáš FRÝDEK MÍSTEK
Šmiřák Denis FRÝDEK MÍSTEK
Harig Marián FRÝDEK MÍSTEK
Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací