Draci Brno slaví 24. mistrovský titul


Draci Brno vyválčili v dramatické sérii s Tempem Praha svůj 24. extraligový titul. Rozhodli o něm až v posledním možném, pátém, utkání Czech Series na domácím hřišti.

Draci vyhráli základní část, úspěšní byli také v TOP6, v semifinále si poradili s Eagles Praha a ve finále nakonec zdolali také Tempo.

Celá série byla velmi vyrovnaná, Draci byli blízko k výhře už ve čtvrtém duelu v Praze, ale domácí tým dokázal nakonec vyhrát ve třetí nastavené směně a vrátit celou sérii opět do Brna. Poslední utkání rozhodla 4. směna, ve které domácí získali tři body a utekli soupeři na 4:1. Juan Jaime na nadhozu odolal i závěrečnému tlaku Tempa a v YD aréně mohla propuknout mistrovská oslava.

Tempo získalo střírné medaile, bronz nakonec slavili Hroši Brno, kteří porazili v sérii Eagles Praha 2-1.

Související článek zde

Fotogalerie Czech Series zde

Nyní si mohou fanoušci baseballu dát malou přestávku a nabírat síly na start Eurobaselballu, který začíná v Ostravě, Brně, Praze, Třebíči a Blansku v neděli 24.9.. Pokud ještě nemáte vstupenky neváhejte a vyberte si. Kupovat je můžete například i na čtvrtek 28.9. a pátek 29.9. na MBS od 18:30, protože za jakéhokoli vývoje turnaje je jisté, že v tato data a časy bude hrát český tým.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací