Plán pátečních zápasů na Eurobaseballu


První den play-off rozhodl o složení dvojic do dalších zápasů o konečné umístění a také nasazení zápasů na jednotlivé stadiony.

Český tým hraje s Francií od 18:30 hod. v Brně na Městském baseballovém stadionu. Také další zápas, bez ohledu na výsledek, odehraje ve stejný čas na stejném místě, tedy v sobotu v 18:30 na MBS.

V Ostravě i na čtvrtfinále jste byli skvělí, přijďte hráče povzbudit i v cestě za co nejlepším výsledkem, určitě vás teď potřebují! Vstupenky jsou stále v prodeji. Přijďte s celou rodinou, navštivtě fanzónu, dejte si výborné občerstvení, kupte merch Eurobaseballu a hlavně si užijte skvělou show při zápase a naše skvělé maskoty.
Vstupenky již zakoupené na večerní utkání v Brně - původně Semifinale 2 zůstávají automaticky platné na český zápas! A platí také na semifinále v Blansku od 18:30. Můžete si tedy vybrat, na který zápas jít.

První semifinále mezi Německem a Velkou Británií se hraje od 12:00 hod. v Brně na MBS. Pro oba týmy se jedná o velký úspěch a posun oproti minulým šampionátům. Britové svými výkony navázali na letošní ME U23 v Rakousku, kde skončili stříbrní.

Možná předčasné finále bude k vidění ve druhém utkání o postu do bojů o zlato mezi Nizozemskem a Španělskem. To se hraje od 18:30 v Blansku. Nizozemsko útočí na pátý titul v řadě, Španělsko o návrat na medailové pozice, kde v roce 2021 chybělo.

Týmy v dolní části pavouka se rozdělily do skupiny od 9. - 12. místo a 13. - 16. místo.
Itálie hraje se Švýcarskem od 12:00 hod. v Třebíči a vítěz bude v sobotu hrát o 9. příčku.
O stejnou metu bude bojovat Belgie s Chorvatskem, kteří hrají rovněž v Třebíči a to od 18:30 hod.

Důležitá budou střetnutí v nejspodnější skupině, protože poslední tři týmy Eurobaseballu budou muset jít do kvalifikace o účast na ME 2025.
Ukrajina hraje s Rakouskem od 10:00 v Brně na Hroších, na stejném stadionu se utká od 15:00 Maďarsko s Řeckem.

Vstupenky na všechny stadiony jsou k dispozici, pokud to máte daleko do Brna, ale blízko na jiný stadion, prijďte se podívat na skvělý evropský baseball, pomozte vytvořit návštěvnícky rekord a ukažte hráčům ze všech zemí, že máme nejlepší fnaoušky na světě. 

Fotografie z celého ME najdete ve Fotobance, novinky najdete na sociálních sítích @baseballczech, dispozici je vám také Daily Newsletter

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací