Spolupořadatelé mezinárodních akcí

Petr Ditrich, 27.10. 2023 Aktuality

Na základě výzvy pro spolupořadatelství akcí z 23/8/2024 obdržela ČBA nabídku na ME žáků 2024 od klubů Eagles Praha a Sokol Hluboká. Vyžádali jsme si další upřesnění a kandidaturu podáme WBSC Europe v nejbližších dnech.

Zatím nevíme o dalších zájemcích a pořadatelství tohoto ME, které je naší prioritou pro rok 2024.

Ohledně ME U23 v roce 2025 jsme obdrželi nabídku Nuclears Třebíč, také tady jsme připraveni po upřesnění zaslat žádost o pořadatelství na WBSC Europe. Tady očekáváme zájem ostatních zemí a chceme vybrat nejlepší termín pro zaslání kandidatury, popřípadě jí interně projednat s cílem získat podporu.

Na pořadatelství Junior Little League se přihlásili Orli Choceň. Po úspěšné ASG 2023 je to dobrá zpráva. Choceň s jedním osvětleným hřištěm má velký potenciál pro turnaje do 8 týmů. Jednání s Little League probíhají podle plánu a angažují se v nich především naši zástupci, tedyVojtěch Albrecht a František Přibyl. Očekávaný termín turnaje by byl 7.-14. července. Nadále počítáme s pořadatelstvím Intermediate turnaje v Jablonci. Zvažujeme a s regionem projednáváme účast pořadatelského regionu na obou turnajích.

ČBA prodlužuje termín pro podávání nabídek na spolupořadatelství ASG v letech 2024 a 2025. Poslední ASG v Chocni ukázala vysoký potenciál akce. ASG se uskuteční v novém termínu, v sobotu 29. června 2024, což navazuje na posunutý termín Pražského baseballového týdne (6. – 9. července). Posunutím termínu předpokládáme, že se nám podaří zajistit kvalitní účast těch nejlepších a to díky možnosti top týmů kombinovat cestu na Haarlemský týden. Obdrželi jsme jednu nabídku, kterou upřesňujeme, přesto vyzýváme i další zájemce o zaslání nabídek do 15. listopadu.

Související článek https://www.baseball.cz/clanek-10070/cba-hleda-spoluporadatele-akci

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací