Soustředění hráčů v rámci premiérového ročníku Czech Youth Prospect


Týden po soustředění hráčů v rámci projektu Czech talent, tedy od 8.12. do 10.12., se do SC Nymburk sjedou taktéž jejich mladší kolegové z Czech youth Prospect pod hlavičkou KMR. Hlavním cílem tohoto soustředění pro ročníky 2013 a 2014 je dát možnost mladým a talentovaným hráčům se nejen zlepšovat, ale také nasbírat nové poznatky a zkušenosti, které budou moct v budoucnu využít pro jejich angažování v NBP nebo reprezentacích. Na nominované hráče čeká od 10členného týmu zkušených trenérů všestranný program, ve kterém nebudou chybět tréninky vnitřního a vnějšího pole, pálky, nadhazovačů a catcherů a v neposlední řadě také práce s odbornicí na fyzioterapii. 

Sraz všech hráčů bude v pátek 8.12. od 14:00 do 15:30. V tomto čase proběhne registrace a ubytování. Poté bude následovat první tréninková jednotka, která začíná v 16:00 hod. Prosíme tedy všechny, aby dodrželi příjezdový čas.

Každý hráč musí mít s sebou: komplet baseballové vybavení, oblečení na venkovní trénink na fotbalovém hřišti – umělý povrch, oblečení do vnitřní haly, plavky a ručník. Baseballové kalhoty a dresy nejsou povinností.

Konec akce je naplánován na neděli 10.12. cca ve 14 hodin. Pro hráče je zajištěná plná penze, která začíná páteční večeří a končí nedělním obědem. 

Prosíme tedy sportovní ředitele klubů o nominaci jejich hráčů. Každý klub může nominovat až 4 hráče. Nominace zasílejte na email richard.jarosik@baseball.cz, v kopii ondrej.konvalinka@baseball.cz. Termín ukončení nominací je 26.11.2023. Kapacita pro toto soustředění je 46 hráčů. Finální výběr hráčů následně provede tým trenérů, kteří se o hráče budou starat.

Do přihlášky prosíme uvést:
jméno a příjmení hráče
datum narození
číslo mobilního telefonu na rodiče
email na rodiče

Cena za víkendové soustředění činí 3 700 Kč, která se bude zasílat po ukončení nominací na účet České baseballové asociace. V ceně je zahrnuto ubytování, strava a celý program včetně vstupu do bazénu.

Za Czech youth Prospect,
Ondřej Konvalinka

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací