Příprava reprezentace U18 - nominace Portoriko


Juniorská reprezentace začíná přípravu na evropský šampionát 2024. 

První soustředění U18 bude v sobotu 25.11. od 9.00 na Tempu. Na programu bude venkovní atletická běžecká příprava. Dané úkoly dostali hráči na první akci a očekáváme další posuny. V hale proběhne kondiční silový trénink, pálení, infield, fyzio a pro OF vždy něco navíc na čerstvém vzduchu.
S sebou atletické boty na ven, čisté boty dovnitř, expandery, kečrové vybavení, 150,- na oběd. Pravděpodobné ukončení akce v 16.00. Pozvánky budou chodit prostřednictvím klubového informačního systému KIS, kde již je většina hráčů zaregistrována. Těšíme se na vždy skvěle připravené hráče.

Velkou akcí ještě před ME bude únorová účast na mezinárodním turnaji v San Jaunu v Portoriku. Vzhledem k požadavkům organizátora turnaje musíme odeslat soupisku hráčů již nyní. Je to pro nás velká příležitost pozvat a porovnat hráče, kteří působí na amerických středních školách, s hráči, kteří se připravují v našich domácích podmínkách. Tým odlétá 1. února 2024 a samotný turnaj startuje 3. února. Bude to zajímavá příprava a věříme, že splní naše očekávání. Týmy budou hrát na dvou hlavních stadiónech v San Juanu a organizátor slibuje velký počet skautů a přenosy do USA. Bude to výzva pro mladé nadhazovače, kteří musí začít házet o něco dříve, aby byli připraveni. Nechceme jít do vysokých pitch countů, nadhazovače chceme více rotovat, aby nedošlo k přetížení. Tým absolvuje celý turnaj pod vedením úspěšného realizačního týmu z MS U18 2023 na Tchaj-wanu v čele s manažerem Petrem Čechem.

Nominace:

Derganz  Lukáš Eagles
Hanzal Šimon Hroši/USA
Chromý Lukáš Sokol Hluboká
Jozek  Pavel Nuclears
Kozel  Jan Arrows
Krejčí Jonáš Draci/USA
Křeček David Kotlářka
Lukeš Max Kotlářka
Moravec Jaroslav Draci
Muck  Adrián Klasik F-M
Novotný Matyáš Klasik F-M
O Rourke Benjamin Tempo/USA
Prejda  Max Kotlářka/USA
Senay Michael Klasik F-M/USA
Staněk Vít Technika
Šmiřák Denis Klasik F-M/USA
Takeda  Matias Draci
Ventruba Vojtěch Draci
Vostatek Ondřej Miners

Následující předběžný plán akcí repre U18 v roce 2024:
13.1. (Tempo)
1.-10.2. Puerto Rico
22.-24.3.
1.5.
28.-30.6. Praha
1.7.-6.7. Regensburg Gateway tournament (GER,NL,ITA,CZE)
8.7.-14.7. ME

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací