Výběry reprezentace U15 - 2. kolo


Další kolo výběrů do kadetské reprezentace se bude konat o víkendu 16. – 17. 12. 2023 od 9–16 hod. 

V sobotu 16.12. využijeme halu Tempo Praha – česká část
V neděli 17.12. využijeme Areál u Hrocha – moravská část

S sebou: rukavici, pálku, helmu, boty a oblečení do haly i na ven + 200 Kč na oběd.

Hráči z Třebíče a Jihlavy bych poprosil, aby přijeli do Prahy kvůli rovnoměrnému rozložení hráčů na oba termíny.

Nominace hráčů: 

1

Jan

Vaňák

Arrows Ostrava

2

Filip

Duda

Arrows Ostrava

3

Petr

Hrbáč

Arrows Ostrava

4

Adam

Hostelard

Blesk Jablonec

5

Kryštof

Konrád

Blesk Jablonec

6

Václav

Novák

Blesk Jablonec/Třebíč

7

Jan

Vavřík

Wolfs Domažlice

8

David

Barton

Draci Brno

9

Martin

Čapka

Draci Brno

10

Jan

Uher

Draci Brno

11

David

Heřman

Draci Brno

12

Kryštof

Šilar

Draci Brno

13

Adam

Tošovský

Eagles Praha

14

Lukáš

Kalenský

Eagles Praha

15

Ondřej

Kára

Eagles Praha

16

Alexander

Nepožitek

Eagles Praha

17

Jan František

Letenský

Eagles Praha

18

Jan

Sobotík

Hit Opava

19

Daniel

Půda

Hit Opava

20

Richard

Hladký

Hroši Brno

21

Bruno

Hladký

Hroši Brno

22

Štěpán

Němčanský

Hroši Brno

23

Vojta

Malý

Hroši Brno

24

Jaromír

Richter

Hroši Brno

25

Ondřej

Soldán

Hroši Brno

26

Denis

Ondroušek

Hroši Brno

27

Adam

Šťastný

Hroši Brno

28

Dominik

Řezníček

Hroši Brno

29

Marian

Košťál

Hroši Brno

30

David

Nakládal

Hroši Brno

31

Josef

Molnár

Hroši Brno

32

Šimon

Staněk

Ježci Jihlava

33

Lukáš

Kosellek

Ježci Jihlava

34

Adam

Kohout

Ježci Jihlava

35

Filip

Žahourek

Ježci Jihlava

36

Matouš

Brabec

Ježci Jihlava

37

Lukáš

Gladiš

Klasik F-M

38

Štěpán

Kretek

Klasik F-M

39

Novotný

Lukáš

Klasik F-M

40

Oliver

Mojak

Klasik F-M

41

Vilém

Vančura

Kotlářka Praha

42

Ondřej

Puš

Kotlářka Praha

43

Matouš

Loub

Kotlářka Praha

44

Samuel

Průcha

Kotlářka Praha

45

Dušek

Petr

Kotlářka Praha

46

Jan

Svoboda

Miners Kladno

47

Matěj

Štilip

Miners Kladno

48

David

Sitar

Olympia Blansko

49

Lukáš

Hanák

Olympia Blansko

50

Matyáš

Klodner

Olympia Blansko

51

Ondřej

Poláček

Rytíři Trutnov

52

Vojtěch

Osecký

SaBaT Praha

53

Adam

Nevrla

Skokani Olomouc

54

Petr

Mužík

Sokol Hluboká

55

Matouš

Mlýnek

Sokol Hluboká

56

Dan

Bárta

Sokol Hluboká

57

Václav

Menšík

Technika Brno

58

Alexander

Suchánek

Technika Brno

59

Ondřej

Bílek

Tempo Praha

60

Dominik

Durlin

Tempo Praha

61

Oliver

Marani

Tempo Praha

62

Jacob

Whitten

Tempo Praha

63

Jan

Vik

Tempo Praha

64

Michal

Mandík

Tempo Praha

65

Jakub

Kliner

Třebíč Nuclears

66

David

Jílek

Třebíč Nuclears

67

Vojtěch

Příhoda

Třebíč Nuclears

68

Alex

Veselý

Třebíč Nuclears

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací