All Star Game 2024 - hlasování o týmu hvězd


Týden před Pražským baseballovým týdnem se v Praze uskuteční letošní All Star Game. V ní se znovu proti národnímu týmu postaví výběr Extraligy. A stejně jako loni, tak i letos do něj můžou vybírat hráče fanoušci v hlasování - odkaz na hlasování zde.

V hlasování můžou fandové vybírat hráče na každou pozici v poli. Vybírat budou moct ze všech hráčů, vyjma těch, které si do základní sestavy vybral manažer reprezentace Pavel Chadim. Hlasování bude probíhat do konce měsíce května a Česká baseballová asociace pak osloví všechny hráče, kteří na dané pozici získali nejvíce hlasů.

Manažer extraligového výběru následně doplní výběr o další náhradníky, případně zaplní ty pozice, kde vítěz hlasování nominaci odmítne. Tento rok přijal nabídku vést tým Extraligy manažer obhájců titulu Hynek Čapka. Asistentem mu bude manažer poraženého finalisty Lubomír Čuhel.

Upozorňujeme, že do hlasování se může zapojit každý fanoušek pouze jednou. Pokud některý z fandů bude hlasovat vícekrát, tak všechny jeho hlasy budou zneplatněny.

„Pokud nám chcete aspoň trochu pomoct, tak vyberte co nejsilnější tým. Nerozlišuji, jestli jsou to Češi nebo cizinci. Nejvíce oceníme, pokud proti nám bude stát co nejsilnější sestava, protože již za týden nás čeká Pražský baseballový týden, v němž narazíme na světové jedničky z Japonska,“ vyzývá fanoušky manažer reprezentace Pavel Chadim. „Udělám vše proto, aby startujícím catcherem na Tempu byl jejich aktuálně nejlepší zdravý hráč Martin Zelenka, který je aktuálně v USA.“

Do prodeje jdou také vstupenky na tento zápas. Ty je možné zakoupit za cenu 249,- českých korun v prodejní síti Ticketportal - vstupenky v prodeji zde. Pořadatelé po loňském vysokém zájmu o akci budou mít k dispozici dodatečná místa na sezení navíc. 

V minulém roce dokázal extraligový výběr národní tým potrápit a v Chocni po dramatickém závěru vybojoval remízu 2:2. Jak silný tým vyzve reprezentaci letos, tak to hodně závisí na hlasování fanoušků.

Kromě samotného zápasu se diváci můžou těšit na tradiční Homerun Derby. Také letos bude k vidění veřejný trénink reprezentace a mnoho dalšího. Proto si nenechte All Star Game na Tempu ujít.

Sestava reprezentace pro ASG:

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací