Czech Talent 2018

Pavel Chadim, 02.10. 2018 Aktuality

Čtvrtý ročník kempu talentovaných hráčů se uskuteční opět v Nymburku a to v termínu od 7. do 9. prosince 2018. ČBA organizuje tento kemp ve spolupráci s Akademiemi a Tréninkovými centry, které se starají o naše nejtalentovanější hráče, zvláště se zaměřením na nadhazovače a kečry. Na nominaci těchto cca 50 hráčů ročníků 2006-2002 se podíleli reprezentační mládežničtí trenéři a TMK v čele s Davidem Winklerem. Všichni hráči budou prostřednictvím svých klubů informováni nominačním mailem od Pavla Budského.    

Garantem a hlavním organizátorem Czech Talentu byl stejně jako loni pověřen Pavel Budský, dlouholetý český reprezentant. Věříme, že i letos se podaří dovést kvalitní trenéry a hráče nejvyšších lig. Stejně jako loni, kdy se kečrům věnoval i Martin Červenka, hráč organizace Baltimore Orioles, který má k nejlepší baseballové lize světa (MLB), nejblíže ze všech českých hráčů v historii.

Prosíme všechny nominované hráče, aby svou účast, jakmile dostanou pozvánku, potvrdili na mail baseball@baseball.cz do 15. října. Případnou omluvu také prosíme směřovat na tento mail co nejdříve, abychom mohli případně oslovit náhradníky.

Z pátku 7.12. na sobotu 8.12. se v Nymburku bude také opět konat sraz sportovních ředitelů všech klubů. Hlavním nosným tématem bude představení házecích a nadhazovacích programů MLB, které v rámci Programu PRO (program rozvoje osy) v ČR prezentuje Bill Holmberg.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací