Tréninkové centrum Praha


Zimní příprava 20108/2019 s důrazem na dovednosti nadhazovače a zadáka
Tréninkové centrum Praha akreditované Českou baseballovou asociací vypisuje termíny zimní přípravy pro sezónu 2018/2019 v rámci svého programu dlouhodobého rozvoje dovedností hráčů.

Výborná odezva na skladbu a průběhy tréninků a nebývalá chuť účastníků zlepšovat se v baseballových dovednostech nás povzbudila a pro letošní mimosezónní zimní přípravu jsme rozdělili nabídku tréninků pro kategorii 11-13 let do dvou samostatných tréninkových bloků "všeobecné baseballové dovednosti" a "nadhoz a zadák". V rámci tréninku všeobecných baseballových dovedností se budeme věnovat i zlepšení pálkařských dovedností.

Tréninková příprava starších hráčů ve věku 14-19 let je tradičně rozdělena do dvou bloků "pálka" a "nadhoz a zadák".

Garantem Tréninkového centra je Richard Kania a podrobnou metodiku tréninků rozpracoval Tomáš Vavruša, oba velmi zkušení trenéři, kteří důsledně aplikují metodu dlouhodobého rozvoje dovedností hráčů.
V případě zájmu kontaktujte organizátora Tréninkového centra Praha pana Štěpána Hasala (kontakt viz informační letáček).

Štěpán Hasal
Tréninkové centrum Praha

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací