WBSC zveřejnila rozpis MS do 23 let


Náš tým odehraje všechny zápasy ve skupině B ve městě Monteria, což je druhé hrací místo. Centrem MS a skupinou s domácím týmem bude Barranquia, kde se bude hrát na úplně novém stadionu. Po odehrání skupin se bude finálová část hrát právě na tomto stadionu a skupina o umístění v Monteria. Hotel pro náš tým nabízí vysoký standard, přesto doufáme, že se budeme stěhovat.
Rozpis turnaje je ZDE. Tentokrát jde WBSC cestou třech zápasů na profesionálních stadionech. Hrací časy jsou stanoveny na 10, 15 a 20 hodin. Při zkušenosti z minulého MS je to rozumné a logisticky nejpřijatelnější řešení. Slabých týmů v tomto turnaji není, postupně se střetneme s Koreou, Austrálií, Venezuelou, Portorikem a Dominikánskou republikou.
Ve druhé skupině je domácí Kolumbie, Japonsko, Mexiko, Tchaj-wan, Jihoafrická republika a druhý evropský zástupce Nizozemsko.

Tým cestuje ve dvou skupinách z Prahy a Vídně 16.10., obě části ale dorazí jedním letadlem v 19,45 ještě ten samý den. Na výpravu již budou čekat dva hráči Padyšák a Hlouch, kteří končí kemp MLB, individuálně díky studijním plánům dorazí Blažek, Cihlář, Smola a Chlup. Posledním nominovaným hráčem je Svatoslav Kraut, který nahradil Vojtu Menšíka. Toho bohužel na MS nepustí studijní povinnosti. Konečná nominace zde

Vedoucím 30 členné výpravy je Vladimír Chlup, asistovat mu budou Aleš Navrátil, Ján Jablonka, John Hussey a jako fyzio Joe Trusdalle. Po dobré zkušenosti ze Super6  s výpravou cestuje Evženie Votinská, která bude mít na starosti mediální věci a pomůže s organizací. České rozhodčí bude na turnaji zastupovat David Kulhánek.

Tým ještě čeká společný víkendový trénink na Eagles, v plánu je rovněž přátelské utkání přímo v místě konání turnaje.
Dobrá zpráva přišla ohledně přímých přenosů zápasů, všechny budou ke shlédnutí na https://www.baseballsoftball.tv/

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací