Školení pro zapisovatele 2019

zk čba, 22.11. 2018 Aktuality

Komise Scorerů ČSA ve spolupráci se ZK ČBA opět vyhlašuje termíny pro školení zapisovatelů pro sezónu 2019.

Dle Koncepce Zapisovatelů ČSA připravila KS tyto 3 termíny pro školení Extraliga:

1) 9.-10.2.2019 – termín Čechy

2) 16.-17.2.2019 - Praha

3) 2.-3.3.2019 – termín Morava

Komise scorerů žádá kluby, aby projevily svůj zájem o pořádání školení úrovně Extraliga pro termíny v Čechách a na Moravě. Popřípadě další termíny dle návrhů klubů v případě vyššího zájmu.

Přihlášky posílejte na lenka.richterova73@gmail.com a v kopii na info@softball.cz nejpozději do 5.12.2018, aby bylo možné následně zveřejnit termíny i s místy školení.

Podmínky pro pořádání školení Extraliga

Pořadatel zajistí na celý víkend výukové prostory (školní třída, klubovna), projektor a přístup k Wi-Fi. Náklady na prostory hradí pořadatel. Náklady na lektory hradí asociace z poplatků vybraných od účastníků školení.

Minimální počet účastníků je 8 osob.

Podmínky pro účastníky školení Extraliga

Podmínkou splnění je účast na celém školení a splnění závěrečného testu. Přihlášky pro zájemce o účast na školení zapisovatelů budou možné až po zveřejnění míst školení pomocí online přihlášek. Přesné informace o náplni školení, vč. harmonogramu a studijních podkladů budou zveřejněny v nadcházejících týdnech na stránkách ČSA.

Předsezónní seminář pro pokročilé zapisovatelé

Dále připravujeme předsezónní seminář pro pokročilé zapisovatele v termínu 16.-17.3.2019, který se bude konat Nymburce. (Není vhodné pro začátečníky, podmínkou je alespoň 1 sezóna v nejvyšší lize nebo 1-2 praxe se softballovým či baseballovým zápisem a iScorem). Program a bližší informace budou zveřejněny taktéž v následujících týdnech na webu ČSA a ČBA.

Doporučujeme všem zapisovatelům, kteří se zapisují seniorské Extraligy.

Školení pro začátečníky - Level 1 Licence Standard

V případě zájmu o pořádání jednodenního školení Level 1- Licence Standard nám zašlete žádost i s navrhovaným termínem v období únor – březen 2019 také na email lenka.richterova73@gmail.com a v kopii na info@softball.cz nejpozději do 5.12.2018. Školení Standard se mohou konat ve stejném termínu jako Extraliga.

Za Komisi scorerů

Lenka Richterová

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací