RCC Polička 2018


V pátek 30.11. odstartuje v Poličce třetí vzdělávací klinika pro začínající trenéry, která navazuje na RCC v Litomyšli. Na kliniku je přihlášeno přes 100 zájemců o trenérské vzdělání nebo další obohacení svých vědomostí. Absolventi získají III. trenérskou třídu a zároveň také certifikát na baseballovou trenérskou licenci Rookie.

Program začíná v pátek v podvečer teoretickými přednáškami, pokračuje v sobotu, kdy začnou i praktické ukázky a vyzkoušení drilů a skončí v neděli dopoledne dalšími praktickými činnostmi. Chybět nebude ani rozhodcovské a lékařské okénko, které zastanou Marek Vičar a Filip Hudeček.

Richard Kania získal pro tuto akci zkušené lektory. Nechybí trenéři roku 2016 a 2017, tedy Arnošt Nesňal a Pavel Chadim, dále se účastníci mohou těšit na Jana Drábka a Jana Fekla (trenéry repre U15), Mariána Krásneho, Martinu Hánovou, Zuzanu Šrejbrovou a hráče reprezentace a Draků Brno, catchera Petra Čecha.

Klinika bude zakončena v neděli po obědě testem a také tombolou ve prospěch Fondu potřebným, který letos podpořil 8 mladých baseballistů.
Zájemci si budou moci také zakoupit výuková DVD z edice Baseball Czech. Pokud na školení nebudete, a máte o DVD zájem, piště prosím na email votinska@baseball.cz.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací