Mike Griffin je opět v ČR


Kromě Czech Talentu a setkání Sportovních ředitelů v Nymburce se o víkendu potkají také čeští reprezentanti s realizačním týmem.

Mike Griffin přilétá do České republiky dnes i s manželkou. Společně s realizačním týmem se pak v pátek sejde v Nymburce na jednání s vedením ČBA.
Projednávat se bude zejména program reprezentace na rok 2019, který by měl být následující:
Spring Training v Arizoně, Série s Německem, turnaj před ME (nejspíš Italský baseballový víkend), ME v Německu a pevně věříme, že i Kvalifikace o OH. Hodnotit se bude také rok 2018, a chybět nebude ani debata o možnostech získání hráčů se dvěma pasy do českého repre týmu.

V sobotu se pak celkem 30 hráčů a realizační tým společně s manželkami a přítelkyněmi sejdou na slavnostní večeři. Mike má pro všechny hráče opět připraven zimní tréninkový program do posilovny a pro nadhazovače drily ohledně péče o ruku. Bude také mluvit o mentální přípravě hráče a o programu samotném na nadcházející sezónu.

Těšit se na trenérské zkušenosti našeho reprezentačního kauče mohou i účastníci Horské kliniky, kde bude jedním z lektorů. V lednu přiletí do Čech také Corey Lee, který se bude věnovat zejména nadhazovačům. Dojde rovněž na setkání s reprezentanty, tentokrát v tělocvičnách, kde proběhnou fyzické testy.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací