Baseballisté o víkendu obsadí Nymburk


Celkem tři akce se u skuteční od pátka do neděle ve Sportovním centru v Nymburce.

Tradiční Czech Talent je určený pro 50 mladých hráčů ročníků 2006-2002, převážně nadhazovačů a kečrů. Garantem akce je Pavel Budský, hráče vybírali a doporučovali reprezentační trenéři a TMK v čele s Davidem Winklerem. Akce je pořádána ve spolupráci s Akademiemi a Tréninkovými centry.

Dvacítka nejmladších (ročníky 2006 a 2005), ve které najdeme mimo jiné úspěšné žákovské reprezentanty z roku 2017, bude v Nymburce pokračovat v Programu PRO s Billem Holmbergem. První soustředění hráči absolvovali 7. a 8.11. rovněž v Nymburce. Všichni dostali od Billa a dalších trenérů domácí úkoly, nechyběl ani dohled fyzioterapeutky. Všechny nyní čeká druhý díl tohoto programu a poté zapojení do akce Czech Talent se staršími spoluhráči.

Rozvoji baseballu v již zavedených, ale i nových oddílech je věnována velká pozornost. Proto byli vloni poprvé do Nymburka pozváni rovněž Sportovní ředitelé mládeže klubů, které se chtějí dále rozvíjet. Byla jim představena struktura úspěšného mládežnického klubu, jak udělat popularizační turnaje atd. O tom, co se jim za uplynulý rok podařilo budou účastníci hovořit letos. Vedle toho jim bude ukázána metodika výchovy mládeže, házecí a nadhazovací program MLB a předány další informace o správné výchově mladých hráčů. Budou mít samozřejmě také přístup na tréninky Czech Talentu a Programu PRO.

Tři akce v jednom místě jsou skvělou příležitostí k tomu potkat se s dalšími hráči a trenéry, vyměnit si nejen trenérské zkušenosti, nabrat nové informace a získat chuť do další práce.

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací