Trenérská II. třída - baseballová specializace

tmk čba, 20.12. 2018 Aktuality

TMK ČBA bude po dvou letech ve spolupráci s  Czech Baseball Development pořádat školení II. trenérské třídy baseballové specializace.

Školení se bude konat ve dnech 22.-24.2.2019 v Brně v areálu Hrochů Brno.
K datu 20.12.2018 evidujeme tyto zájemce: Boris Bokaj, Lukáš Bříza, Štěpán Havlíček, Michaela Hobzová, Lukáš Janíček, Šimon Kohoutek, Zdeněk Kutílek, Tomáš Rambousek, Jan Svoboda, Martin Tulis, Jan Tůma, Radomír Vach, Jakub Ventruba
Další zájemci se mohou hlásit na email votinska@baseball.cz do 12.2.2019.

Poplatek za školení činí 2300,- Kč; plaťte prosím až po 1.1.2019 na účet ČBA č. 1724008504/0600, jako VS uveďte své RČ před lomítkem, nejpozději do 15.2.2019.
Podmínky účasti:
*věk minimálně 18 let
*držitel III. trenérské třídy
*nejméně 3 roky potvrzené trenérské praxe
*zaplacený účastnický poplatek
*nabídka ubytování zde

Po absolvování školení obdrží účastníci certifikát z baseballové specializace, pokud již mají absolvováno rovněž školení ze Všeobecného základu, obdrží minimálně licenci Coach.

Pro ucelenou informaci o možnostech trenérských školení připomínáme starší článek zde. Pro zájemce z odlehlejších koutů či ty, kteří mají málo času nabízíme také možnost získání všeobecného základu prostřednictví e-learningu, který pro ČBA zajišťuje společnost Czech Baseball Development pod vedením Zdeňka Josefuse. Zájemci se mohou obrátit přímo na josefus@palestra.cz, v kopii na votinska@baseball.cz.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací