Euro Baseball League U13 týmy

Michal Hanuš, 21.12. 2018 Aktuality

Na organizaci Euro Baseball Tour se velice intenzivně pracuje, ačkoliv je do jeho startu ještě necelých osm měsíců.

Kromě prvních potvrzených kaučů a prvních přihlášených hráčů, informace o potvrzených kaučích a přihlášených hráčích se postupně objevují na stránkách EBT, byly odtajněny loga všech U13 týmů. Opravdu se všechny čtyři loga povedla a nyní se na základě log a barevných schémat jednotlivých log vymýšlejí designy dresů a čepic, které budou nosit hráči těchto týmů v srpnu v Třebíči.

První tým Bandits, na základě loga můžeme předpokládat, že dres a čepice budou v barevné kombinaci červená, šedá a černá. Druzí v abecedním pořadí Knights, jejich dresy budou určitě obsahovat, zlatou, bílou a pravděpodobně také černou. Senators, zde budou dresy světlejší a stejně jako u Knights se zde objeví zlatá a bílá, třetí barvou bude červená, nebo některý z odstínů oranžové. A konečně poslední Thunderbirds, dnes oficiálně představení, z barevného schématu loga je jasné, že dresy a čepice budou obsahovat tmavě modrou a zelenou barvu a doplňkově ještě zřejmě bílou.
Avšak nepředbíhejme a počkejme, až budou návrhy dresů a čepic kompletní!

Zaujali Vás návrhy log U13 týmů, stejně tak jako celý projekt? Ještě více než měsíc bude otevřená registrace hráčů a veškeré informace k projektu jsou k dispozici zde, nebo pište některé z osob uvedených v kontaktech.

Sledujte stránky Euro Baseball Tour – www.eurobaseballtour.eu a také Facebookovou stránku EBT - https://www.facebook.com/EuroBaseballTour/ získáte kompletní informace o tomto projektu a v nejbližších dnech začneme odhalovat loga týmů kategorie U15!

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací