Reprezentaci čeká pětidenní soustředění


Ve čtvrtek 17.1.2019 přiletí do ČR trenéři Mike Griffin a Corey Lee. Mike Griffin má na programu kromě tréninků reprezentace také přednášky na Horské klinice.

Reprezentanty čeká celkem 5 tréninkových jednotek - 18.1. na Tempu, 19.1. v Brně na MBS, 20.1. v Ostravě, 21.1. v Brně na Hroších a 22.1. opět v Praze na Tempu.

Na programu jsou fyzické testy hráčů a tréninkové jednotky polařů, pálkařů a nadhazovačů, chybět nebudou ani pohovory s hráči. Vše je ale hlavně zaměřeno k výběru hráčů na jarní kemp. Pozváno bylo celkem 35 hráčů, někteří se ale bohužel museli z různých důvodů omluvit. Stále jsou však s trenéry ve spojení a pracují dále podle jejich pokynů na klubové úrovni.

Po nedělním tréninku v Ostravě jsou všichni hráči a realizační tým pozváni na BASEBALL CZECH GALA, který se uskuteční ve Forum Nová Karolina.

Mužské reprezentaci začíná letos sezóna soustředěním v Arizoně, kde ve dnech 11.-22. března, kromě tréninků v lepších klimatických podmínkách absolvuje také několik utkání. Mezi jejími soupeři budou např. Oakland A’s, Milwaukee Brewers, KC Royals, Paradise Valley, Scottsdale.

Doufáme, že všem hráčům vydrží do března zdraví a všichni budou moci využít dobré podmínky, které Arizona nabízí. Sezóna vyvrcholí Mistrovstvím Evropy v Německu (6.-15.9.) a následující kvalifikace o Olympijské hry v roce 2020 v Tokiu.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací