Pojištění obecné odpovědnosti za újmu způsobenou činností trenéra či cvičitele


Kdo je pojištěn:

Všechny sportovní svazy, organizace a instituce sdružené v Českém olympijském výboru (olympijské svazy i neolympijské subjekty, střešní organizace a jejich sdružené subjekty, včetně sportovních svazů a jejich sdružených subjektů, TJ, T.J.)

Trenér (cvičitel), který vykonává níže uvedenou činnost, pro kterou je sjednáno pojištění, na základě alespoň jednoho z následujících vztahů: pracovně právního vztahu (pracovní poměr, DPP, DPČ), členského vztahu nebo jako OSVČ v souladu se svým živnostenským oprávněním. Pojištění je platné také pro osobu, kterou trenér (cvičitel) použije při výkonu své činnosti.

Předmětem činnosti pojištěného je činnost trenéra (cvičitele) v oblasti sportu, tělovýchovy a turistiky, kterou vykonává pro sportovní organizace (tj. tělovýchovné a tělocvičné jednoty, sportovní kluby a sportovní svazy) a pro všechny střešní sportovní organizace pod ČOV, včetně jejich jednotlivých členských organizací (např.: svazy, asociace, kluby, TJ, T.J. a obdobné tělovýchovné subjekty).

Jak nahlásit pojistnou událost

 Pojistnou událost hlásí pojištěný na níže uvedený kontakt. Abychom mohli škodu řešit, potřebujeme písemné vyjádření pojištěného a písemný nárok poškozené osoby. Potřebné podklady se mohou pro jednotlivé škody lišit. Konkrétní postup Vám sdělí kontaktní osoba pro hlášení pojistné události.

Kontaktní osoba pro hlášení pojistné události:

Radek Blažek Telefon: +420 221 421 799 E-mail: radek.blazek@renomia.cz

Kontaktní osoba pro Vaše případné dotazy k pojištění:

Ing. Edita Pažoutová Telefon: +420 221 421 732 Mobil: +420 606 758 267 E-mail: edita.pazoutova@renomia.cz

Ing. Radomír Michniak Telefon: +420 222 390 808 Mobil: +420 731 129 403 E-mail: radomir.michniak@renomia.cz

Pojistné podmínky a sken pojistné smlouvy NALEZNETE ZDE.

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací