Soustředění reprezentace žáků na Tempu


Širší výběr žákovské reprezentace se sešel v sobotu 2. 3. v nové hale na Tempu. Dvacet čtyři hráčů (pět omluvených) absolvovalo celodenní nabitý program, který se skládal ze dvou hlavních částí.
V dopoledním bloku prošli hráči jednotlivými stanovišti – nadhoz, IF, OF, pálka a kondiční výběh v okolí areálu. Po obědě byly skupiny rozděleny na outdoor a indoor. První dvě pracovaly na pick offech a vedle na chytání fly ballů. Třetí a čtvrtá měla blok v hale, který byl zaměřen opět na mobilitu a pálku. Na závěr proběhly běžecké štafety a přeskoky přes švihadlo.


Hráčům byla představena sestava cviků, které by měli zvládnout do příští akce, jež se bude konat 29.–31.3. na již tradičním turnaji na Eagles. Šestadvacet postoupivších hráčů rozdělíme do dvou týmů White a Navy. Tým Navy bude obhajovat loňské vítězství, takže se necháme překvapit, jak tomu bude letos. Turnaj je dobrou herní přípravou po dlouhé zimní přestávce. Každý tým odehraje šest utkání v nabité kategorii U13. Tak jako loni budeme moci konfrontovat úroveň předešlých reprezentantů (vicemistři z Budapešti 2018) s nastupujícím mladším ročníkem 2007/2008.

Po akci bude ohlášena osmnáctičlenná nominace na následující turnaj v německém Paderbornu (3.–5. 5.), kde změříme síly s německou reprezentací, regionálními spolkovými výběry U13 a týmy z Rotterdamu a Amsterdamu.

Jak se říká, štěstí přeje připraveným a věříme, že ti, kteří se svědomitě připravují a makají, to také ukáží na hřišti, kde budou bavit diváky skvělými výkony a potěší oči trenérů :). 

Vybraní hráči/hráčky:

Brátka Zdeněk Třebíč Nuclears
Cajz Michal Sokol Hluboká 
Hajný Ondřej Sokol Hluboká 
Hasal Matyáš SaBaT Praha
Hluchý Nikolas Tempo Titans
Chromý Lukáš Sokol Hluboká 
Katz Jan SK Joudrs Praha
Kočí Alois Draci Brno
Kolev Kryštof Eagles Praha
Kubelka Jan Draci Brno
Martinčák Jonáš Arrows Ostrava
Martinek Kryštof Hroši Brno
Nedvěd  Filip Baseball Plzeň
Novák Jan Blesk Jablonec
Pesničák Jan Blesk Jablonec
Prejda Max SK Kotlářka Praha
Sobotka Daniel Hroši Brno
Šustrová Denisa Třebíč Nuclears
Takeda Matias Draci Brno
Tylich Tadeáš SK Joudrs Praha
Ventruba Vít Draci Brno
   
Řádně omluveni:  
 Bílek David    Třebíč Nuclears
Urbánek Petr Třebíč Nuclears
El Ghannam Kristyna Hroši Brno
Hedl Filip Olympia Blansko
Peroutka Pavel Třebíč Nuclears
Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací