Startuje 5. ročník akce Díky, trenére!


Pátý ročník projektu Díky, trenére odstartoval. Sportovně-společenskou akci podporuje Česká unie sportu a pravidelně se jí účastní i baseballoví trenéři.
Jaroslav Krejčíř a Jiří Šiman se v minulých ročnících dostali až do finálové desítky. Oceněným trenérem mládeže se může stát trenér či trenérka z jakéhokoliv sportovního odvětví. Musí vést pravidelně alespoň jednoho svěřence, jemuž je maximálně 15 let. Soutěž je určena trenérům od 18 let, mohou se jí zúčastnit i trenéři bez trenérské licence.

„Díky, trenére upozorňuje na záslužnou činnost tisícovek trenérů, která není společenský oceněna tak, jak by si zasloužila. Mnozí se věnují dětem z lásky k nim a svému sportu bez odpovídajíc odměny,“ říká iniciátor a hlavní organizátor Petr Rydl.

Doposud bylo do soutěže přihlášeno více než 4 tisíce trenérů, nominujte i vy svého oblíbeného trenéra! Můžete tak učinit do 30.4.2019. Poté bude učiněn první výběr a trenéři, kteří se dostali do čtvrtfinále budou zveřejněni 15.5.2019. Do semifinále jich postoupí 16 a jména budou známa 10.6.2019.

Nominovat trenéra či trenérku můžete zde
Více na webových stránkách projektu 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací