Regionální tréninky reprezentace U23


V úterý 16.4. v Blansku a ve středu 17.4. v Praze na Krči se sejdou hráči reprezentace U23 k prvním letošním regionálním soustředěním pro Čechy a Moravu.

Mezi hráči nebude chybět ani Martin Mužík: "Jestliže chceme pomýšlet na zlato z ME U23 musíme se scházet a sehrávat víc, než 1x za půl roku, a k tomu by právě měly sloužit regionální tréninky. Myslím, že to bude pro tým prospěšné." 

Obě akce budou zaměřeny hlavně na individuální přípravu. Část hráčů z týmu absolvovala v březnu Spring Training se seniorským týmem v Arizoně, Marek Chlup a Vojtěch Menšík hrají na univerzitě v USA. Hlavní trenér týmu Vladimír Chlup viděl, jako trenér Eagles, hráče rovněž v extraligové zátěži a má tedy dobrý přehled o jejich aktuální formě. V Blansku mu budou asistovat Aleš Navrátil a Ivo Kučera

„Hráče čeká klasický bullpen a BP. nadhazovači budou pracovat na kontrole nadhozů, chceme se věnovat hlavně individuálním činnostem hráčů,“ přiblížil program akce Vladimír Chlup.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací