Reprezentační 23 se připravuje na domácí šampionát


Jedním ze dvou mistrovství Evropy, které letos hostí Česká republika je pražské ME pro hráče do 23 let. Turnaje se koná od 7. do 11. srpna a fandit našim hráčům můžete přijít do Eagles Praku a Areálu Tempa.

Širší reprezentační výběr absolvoval v dubnu dvě regionální soustředění. V Blansku a na Eagles hráči pilovali zejména individuální dovednosti, nechyběl klasický bullpen a BP. Nadhazovači pracovali na kontrole nadhozů, poziční hráči nasbírali dostatek míčů v poli.
Vladimír Chlup: „Všichni si splnili své dávky a úkoly podle individuálních plánů. Myslím, že oba tréninky splnily vše, co jsem od hráčů čekal.“

V širší nominaci na ME nechybí ani hráči, kteří jsou momentálně v zahraničí. Jedná se o Marka Chlupa a Vojtu Menšíka (NC State), Filipa Čapku a Radima Novotného (Wake Tech), Filipa Smolu (Saddleback), Josefa Cihláře (Odessa) a Tomáš Ondru (Mnichov). V týmu jsou rovněž hráči, kteří si již prošli seniorským národním týmem a absolvovali s ním také Spring Training v Arizoně – Martin Mužík, Martin Červinka, Lukáš Hlouch, Daniel Padyšák, Jan Nebenführ, Ondřej Satoria, Jakub Ondráček.
Realizační tým pracuje ve složení Vladimír Chlup, Ivo Kučera, Aleš Navrátil a Jason Jarvis.

Celý širší kádr zde:

1

Blažek Šimon

Eagles

2

Bužga Vojtěch

Eagles

3

Cihlář Josef

Kotlářka

4

Čapka Filip

Draci

5

Ercoli Lukáš

Kotlářka

6

Furko Ondřej

Draci

7

Grundmann Martin

Eagles

8

Hegr Ondřej

Eagles

9

Hlouch Lukáš

Nuclears

10

Nebenführ Jan

Draci

11

Ondra Tomáš

Arrows

12

Padyšák Daniel

Kotlářka

13

Satoria Ondřej

Arrows

14

Večerka Viktor

Draci

15

Mužík Martin

Kotlářka

16

Řehůřek Lukáš

Draci

17

Trunkát Lukáš

Hroši

18

Zelenka Martin

Tempo

19

Chlup Marek

Eagles

20

Červinka Martin

Draci

21

Grepl Jakub

Arrows

22

Kalábek Martin

Draci

23

Kubica Jakub

Arrows

24

Lázníček Matěj

Skokani

26

Claus Filip

Draci

26

Menšík Vojta

Hroši

27

Moštěk Filip

Draci

28

Novotný Radim

Arrows

29

Ondráček Jakub

Hroši

30

Ondroušek Daniel

Hroši

31

Puš Jáchym

Kotlářka

32

Smola Filip

Kotlářka

Novinky o turnaji najdete na facebookové stránce eurobaseball23. Češi ve skupině B potkají Belgii, Chorvatsko a Ukrajinu. Ve skupině A pak hrají Francie, Německo, Nizozemsko a Velká Británie. Nechybí tedy žádný z medailistů z ME 2017 v Brně. Turnaj začíná ve středu 7.8. a český tým začíná svou pouť za titulem zápasem s Chorvatskem.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací