ČBP mužů - čtvrtfinále


ČBP mužů má za sebou první kolo a osmičku nejlepších čekají ve středu 8.5., resp. v úterý 14.5. čtvrtfinálové zápasy.

Z papírových favoritů nepostoupili dále Olympia Blansko, která podlehla Drakům Brno U21 a Blesk Jablonec, který prohrál s Rakovníkem Red Crayfish.

Extraligový souboj uvidí na Kraví hoře. Technika Brno přivítá na domácím hřišti Draky Brno, utkání se ale, vzhledem k plné termínovce Draků, bude hrát až v úterý 14.5.2019. V Extralize obhájce pohárové trofeje svého soupeře třikrát přehrál a bude i tentokrát favoritem. V roce 2018 se týmy utkaly v semifinále a s těsnou výhrou 1:0 postoupili dále Draci.

Kotlářka Praha hostí od 16:00 hod. Nuclears Třebíč. Kotlářka postaví do poháru spíše svůj B tým. Třebíčtí jsou v Extraliza na 4.místě. Oba soupeře čeká o víkendu důležité extraligové kolo (Kotlářka hraje s Arrows, Nuclears s Draky), tak uvidíme, v jakých sestavách se týmy představí.

Dračí záloha U21 sehraje od 19:00 na MBS zápas s Klasikem Frýdek-Místek. Klasici jsou stále vedoucím týmem První ligy, o víkendu porazili jednou Hlubokou, brněnští mladíci jsou v Extralize U21 druzí.

Překvapení prvního kola, Rakovník Red Crayfish, hraje od 16:00 hod. v Roudnici se SaBaTem Praha. Rakovník na pohár posílil o hráče z Roudnice, ale také např. o Františka Kučeru a Lukáše Ercoliho. SaBaT drží v První lize 3. příčku, o víkendu porazil Blesk Jablonec, a i v jeho sestavě se můžete těšit na zkušené extraligové hráče.

Vítězové zápasů postoupí do semifinále, které je na programu ve středu 22.5.2019.
Celý rozpis zápasů zde

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací