ČBA spolupracuje se sportmap.cz


Sportmap.cz lze ve zkratce uvést jako mapovou aplikaci určenou pro každého fanouška sportu.

Cílem aplikace je propojit sportovní asociace a sdílet informace o termínech všech zápasů a sportovních akcí na jednom místě. Fanouškům dává sportmap.cz možnost vyhledat sportovní akce kdekoliv v ČR.

Přestože je v posledních letech pozornost upřena k vrcholovému sportu, sportmap.cz se snaží podpořit také rekreační a menšinový sport. Pro amatérské sportovce má sport stále hodnotu sám o sobě a proto lze vyhledávat zápasy již od nejnižších úrovní.

Seznam sportovních asociací se neustále rozrůstá a tak na sportmap.cz již nyní máte přehled o pozemním hokeji, házené, tenisu, golfu, hokejbalu, baseballu, softballu, ragby, americkém fotbalu, motosportu, cyklistických a běžeckých závodech, jezdeckém sportu a jiných. To vše na jednom místě!

Vizí sportmap.cz je předávat nashromážděné sportovní informace společně s polohou zápasu jednotlivým městům a obcím tak, aby s informacemi bylo možné dále pracovat (např. publikovat na městském webu, v městských periodikách nebo informačních centrech) a byly Vám fanouškům blíže.

Jednotlivé sportovní asociace mají uvedenou medializaci svého sportu na sportmap.cz zcela zdarma. Podpořte snahu sportmap.cz a dejte o nich vědět:

 Sportmap.cz

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací