FIRSTCUP 2019 - finálový turnaj


V pátek odpoledne bude zahájen třetí ročník turnaje pro kategorii U8 FIRSTCUP. Celkem 16 týmů si vybojovalo účast na tomto klání v regionálních kvalifikacích a pro všechny aktéry, se jedná o vyvrcholení jejich tréninkového snažení.

Hraje se v Areálu U Hrocha, celkem na 4 hřištích. Týmy byly rozlosovány do 4 skupin, a byť zde prvotně nejde o výhru, tak si jen připomeňme, že medailové pozice v roce 2018 získali Olympia Blansko, Draci Brno a Hroši Brno.

Skupina A: Hroši, Eagles, Plzeň, Nuclears
Skupina B: Draci, Piranhas, Ježci, Hluboká
Skupina C: Olympia, Kotlářka, Klasik, Rytíři
Skupina D: Tempo, Orli, Arrows, Technika

Nedílnou součástí turnaje jsou dovednostní soutěže Masters tedy hod do dálky, odpal, běh po metách a souhra vnitřního pole. Děti v letošním roce předvedly v turnajích Stříbrného FirstCupu opravdu skvělé výkony a přepisovaly historické tabulky. Uvidíme, kolik sil si nechaly na tento závěrečný turnaj.

V programu celého víkendu jsou také atraktivní doprovodné akce. V pátek večer je to návštěva Stars Game, tedy zápasu české reprezentace připravující se na zářijové ME a Kvalifikaci o OH s Draky Brno na MBS. Děti se mohou těšit na skvělé výkony našich nejlepších „velkých“ hráčů a věříme, že si odnesou skvělé zážitky. Slavnostní nadhoz provede šéfdirigent Brněnské filharmonie, velký fanoušek baseballu, Američan Dennis Davies. V neděli pak turnaj navštíví kapitán české reprezentace Jakub MalíkJ a samozřejmě nebude chybět jeho autogramiáda.

Turnaj startuje v pátek 21.6. v 15:00 hod., všechna utkání by měla být přenášena online. Rozpis najdete zde, Facebookový profil turnaje pak zde

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací