Příprava reprezentace mužů v Brně a v Praze


Extraliga má nyní 14 denní přestávku, která bude vyplněna soustředěním mužské reprezentace, individuálními tréninky s Mikem Griffinem a také pro ty mladší účastí na Pražském baseballovém týdnu a na campu MLB, který se koná před zápasy MLB v Londýně..

V pátek večer od 19:00 hod. sehrají reprezentanti na Městském stadionu v Brně zápas s Draky Brno v čele s jeho zahraničními hvězdami. Utkání je rovněž součástí doprovodného programu FirstCupu, tedy turnaje pro hráče kategorie U8, kteří určitě hráčům vytvoří skvělé prostředí. Mladí baseballisté se zároveň mohou těšit na velký baseball těch nejlepších a také určitě získají nějaké ty podpisy hráčů.

V sobotu bude soustředění pokračovat v Brně na MBS od 14:00 hod. zápasem modrých s bílými, tým ČR bude rozdělen do dvou týmů, kteří budou bojovat mezi sebou. Stejný model pak bude zopakován v neděli, tentokrát už ale v areálu pražských Eagles rovněž od 14:00 hod. Fanoušci jsou srdečně zváni. Po této herní prověrce budou v dalších dnech probíhat individuální tréninky pod vedením Mikea Griffina a Coreyho Lee.
Do začátku ME v Německu zbývá něco málo přes dva měsíce, hráči jsou plně vytíženi ligovými zápasy, ti z Arrows a Draků mají za sebou také starty v evropských pohárech. Reprezentace se naposledy sešla v březnu v Arizoně na Spring Trainingu. Nyní je tedy čas, aby se hráči společně s realizačním týmem opět sešli a zhodnotili předchozí práci. Mike Griffin: "Hlavním cílem totoho soustředění je specifikovat role u jednotlivých hráčů a hlavně je všechny vidět po delší odmlce."

Společně se seniorskou reprezentací se bude připravovat také výběr do 23 let, jehož někteří hráči již do mužské reprezentace na minulých akcích nahlédli. Repre zálohu čeká v srpnu domácí šampionát v Praze, na kterém mají naši reprezentanti ty nejvyšší ambice.

Na hřišti by se měli objevit tito hráči:

Bokaj Boris P Arrows Ostrava
Cihlář Jakub P Kotlářka Praha
Čapka Filip P Draci Brno
Čech Petr C Draci Brno
Červinka Tomáš IF Draci Brno
Dubový Arnošt OF Draci Brno
Duffek Tomáš P Eagles Praha
Furko Ondřej P Draci Brno
Hajtmar Adam OF Draci Brno
Hajtmar Jakub IF Draci Brno
Hejma Matěj OF Eagles Praha
Hlouch Lukáš P Nuclears Třebíč
Chlup Marek OF Eagles Praha
Chroust Přemek IF Draci Brno
Chroust Radim P Draci Brno
Juněc Tomáš IF Arrows Ostrava
Kostka Jakub P Olympia Blansko
Kubica Jakub IF Arrows Ostrava
Malík Jakub OF Arrows Ostrava
Menšík Vojtěch IF Hroši Brno
Minařík Marek P Tempo Praha
Minařík Petr P Draci Brno
Moštěk Filip OF Draci Brno
Mužík Martin OF Kotlářka Praha
Nebenführ Jan P Draci Brno
Novák Jan P Kotlářka Praha
Novotný Radim IF Arrows Ostrava
Padyšák Daniel P Kotlářka Praha
Satoria Ondřej P Arrows Ostrava
Schneider Marin IF Draci Brno
Sládek Jakub IF Kotlářka Praha
Vavruša Daniel C Kotlářka Praha
Večerka Viktor P Draci Brno
Zelenka Martin P Tempo Praha
Zýma Petr IF Eagles Praha
Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací