Pražský baseballový týden s repre U23 byl rozehrán


Již 38. ročník mezinárodního turnaje Pražský baseballový týden odstartoval v úterý 25.8. zápasem mezi mezi Běloruskem a Ruskem. Mezi dalšími 8 týmy nechybí reprezentační výběr U23 připravující se na domácí Mistrovství Evropy (7.-11.8.).

Hraje se tradičně v krčském areálu pražský Eagles. Největším favoritem turnaje je tým 3n2, který vyhrál poslední 3 ročníky a pokud by zvítězil i letos, překonal by tak rekord turnaje. Z reprezentačních výběrů kromě naší U23 hrají také výběry Ruska, Polska a Běloruska. Osmičku pak doplňují Blue Jays z Johns Hopkins University z Baltimore, kteří se na turnaji objevují po dlouhých 24 letech, Future Stars, loňský bronzový tým a Stuttgart Reds.

Týmy jsou rozděleny do dvou skupiny, ve kterých hrají každý s každým, následuje semifinále křížem mezi 1. a 2. v pořadí ve skupinách. Česká reprezentace se postupně utká s Blue Jays, Běloruskem a Ruskem, semifinále jsou plánavána na čtvrteční podvečer a finále na pátečních 18:00 hod. Populární Homerun Derby se uskuteční ve středu od 18:00 hod. Celý rozpis turnaje najdete zde. Utkání můžete sledovat také živě pomocí Live streamu zde.

Nominace ČR U23

Blažek Šimon

P

Eagles Praha

Bužga Vojtěch

P

Eagles Praha

Cihlář Josef

P

Kotlářka Praha

Čapka Filip

P

Draci Brno

Ercoli Lukáš

P

Kotlářka Praha

Hegr Ondřej

P

Eagles Praha

Nebenführ Jan

P

Draci Brno

Ondra Tomáš

P

Arrows Ostrava

Satoria Ondřej

P

Arrows Ostrava

Mužík Martin

C

Kotlářka Praha

Červinka Martin

IF

Draci Brno

Grepl Jakub

IF

Arrows Ostrava

Kubica Jakub

IF

Arrows Ostrava

Novotný Radim

IF

Arrows Ostrava

Ondroušek Dan

IF

Hroši Brno

Puš Jáchym

IF

Kotlářka Praha

Kalábek Martin

OF

Draci Brno

Moštěk Filip

OF

Draci Brno

Vzhledem k účasti několik hráčů z kádru na MLB Campu v Londýně, bude tým doplněn o hráče A týmu, dnes se představí na nadhozu Jan Novák, v dalších dnech se zapojí např. také Matěj Hejma, Petr Zýma, Jakub Sládek a další.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací