Repre U12 - přípravné zápasy s Francií


Česká žákovská reprezentace finišuje s přípravou na evropský šampionát, který začíná v úterý 2.7.2019. Dalším herním soupeřem byla Francie.

V neděli jsme ve dvou utkáních s Francií chtěli navázat na výhru proti Německu z předešlého dne. Francie šla do brzkého vedení, když využila našeho zaváhání na plné mety. Celý zápas jsme tahali za kratší konec, nedařilo se nám tvořit dlouhodobější tlak proti francouzským nadhazovačům, ale podařilo se nám zastavit francouzský útok a držet se „na dostřel“. Zápas jsme vydrželi i přes vysoké teploty koncentrovaní do poslední směny. Závěrečný útok byl pořádně napínavý, kdy jsme nejdříve naplnili bez outu všechny mety, poté byli dva pálkaři out, a následně další pálkař singlem stáhnul vítězný bod.

Druhý zápas se nesl v obráceném duchu. Pálky se probraly hned na začátku, kdy jsme se ujali vedení, které jsme drželi až do konovky zápasu. Nadhazovači spolu s bezchybnou obranou udrželi silný francouzský lineup daleko od domácí mety a vše vypadalo na klidný průběh utkání. Bohužel až příliš klidný průběh nás trochu uspal a přestali jsme nejen dávat body, ale i obsazovat mety. Do poslední směny jsme šli s náskokem dvou bodů, ale Francii se podařilo obsadit mety a několika tvrdými odpaly utkání otočit.

Po těchto dvou vyrovnaných zápasech byl nutný odpočinek, odpoledne jsme pak trénovali činnosti, se kterými jsme nebyli spokojeni. Večer se klukům, podobě jako ostatní dny, věnovala naše týmová fyzioterapeutka.

V pondělí dopoledne máme v plánu týmový trénink, večer několik individuálních tréninkových jednotek a zítra, tj. v úterý 2.7., v 18:00 začínáme první zápas proti Maďarsku! Sledujte Facebook U12BEC2019

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací