Ve finále ČBP mužů Draci U21 a Nuclears


Obsazení finálového utkání Českého baseballového poháru mužů je jasné. O putovní pohár se utkají Draci Brno U21 a Nuclears Třebíč.

Třebíčtí na třetí pokus odehráli semifinálový zápas se SaBaTem Praha, ve kterém zvítězili 5:1. Nuclears pomohl premiérový homerun David Sklenáře, který je dostal do vedení hned ve 2.směně. Další tři body přidali v 5.inningu. Pražský zástupce se naopak nemohl proti dobře házejícímu Jose Floresovi dlouho bodově prosadit a skóroval poprvé a naposledy až v 7.směně. Byť jeho hráči odpálili více hitů, získali z nich méně bodů. Flores odházel strávil na kopci 7 směn a rozdal 12SO. Za SaBaT se prostřídali celkem 4 nadhazovači, na pálce se dařilo Danielu Vítkovi 3 ze 4 (1x2B, 3xSB). Podobně na tom byl i Jose Flores, který ke svým dobrým nadhozům přidal i dobré výkony na pálce.

Draci Brno U21 si již dříve poradili s Technikou Brno 7:4, když Technika dobře začala, vedla po 6 směnách 4:2, ale závěr zápasu vyšel lépe dračí záloze. Utkání za ní dohazoval Martin Schneider, který byl společně s Tomášem Zahradníkem jediným starším hráčem v týmu. 

Finále se bude hrát ve středu 28.8.2019 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací