Reprezentace žáků – realizační tým, termín výběrů


VV ČBA na svém jednání 10.10. jmenoval hlavním trenérem reprezentace do 12 let Matouše Procházku. Realizační tým bude působit ve složení: Matouš Procházka, Jakub Ventruba, Jan Žlábek, Pavel Kociňák, Tomáš Zachoval a Lenka Landová. Program této reprezentace začne výběry již 3.11. v Praze a v letošním roce je naplánováno ještě jedno soustředění. Předpokládáme, že program reprezentace bude potvrzen co nejdříve po stanovení termínu ME žáků.

Níže naleznete informace o prvních výběrech do národního týmu žáků.

Petr Ditrich

 

Vážení přátelé,

jménem celého čerstvě jmenovaného realizačního týmu si Vás dovoluji informovat o termínu prvních výběrů do národního týmu žáků pro rok 2020, kde odstartuje naše příprava pro mistrovství Evropy. Výběry se uskuteční v neděli 3. 11. 2019 v baseballové hale oddílu Eagles Praha, na adrese 140 00 Praha 4, Krč, Pálkařská 225.

Skupina Čechy 8:30 – 12:30.

Skupina Morava 13:00 – 17:00.

S sebou:

  • baseballové oblečení, tj. baseballové kalhoty, čepice, dres nebo tričko a mikina,
  • baseballové vybavení, tj. rukavice, pálka, helma, catcherovské vybavení,
  • obuv do haly,
  • pití a svačina.

Co bude na programu

  • polaři budou sbírat míče po zemi a ze vzduchu,
  • všichni hráči budou pálit ze statvu, front-tossu a z živého nadhozu,
  • nadhazovači budou házet krátký bullpen,
  • catcherové budou blokovat a házet příhoz na druhou metu,
  • pohybové, atletické a fyzické testy.

Na setkání se všemi hráči se bude těšit realizační tým ve složení: Matouš Procházka, Jakub Ventruba, Jan Žlábek, Pavel Kociňák, Tomáš Zachoval a Lenka Landová.

Prosím klubové trenéry o nominaci hráčů narozených v letech 2008 a 2009, výjimečně 2010. Nominaci pošlete ve formátu přiložené tabulky na můj email prochazkamatous@gmail.com nejpozději do 27.10.2019. Na stejnou adresu můžete zasílat i případné omluvy z prvního kola výběrů.

Výsledky výběrů budou zveřejněny nejpozději do jednoho týdne po konání akce. Dalším termínem a druhým kolem výběrů je neděle 1.12.2019 v Hrotovicích. Kompletní program přípravy národního týmu bude zveřejněn do konce kalendářního roku.

Za realizační tým žáků

Matouš Procházka

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací