NOMINACE hráčů do 2. ročníku Programu PRO

Pavel Chadim, 14.10. 2019 Aktuality

Související článek: Program podpory mladých nadhazovačů a kečrů (7.10.2019)

Po skončení všech mládežnických vrcholných turnajů, nominovala TMK ve spolupráci s reprezentačními trenéry žáků a kadetů a klubovými sportovními řediteli do druhého ročníku Programu PRO (program rozvoje osy) tyto hráče:

ročník 2005: Vyklický, Hurta, Votava, Pražák, Vank, Skála, Grossmann, Pokorný, Lukavský (Catcher), Winkler C, Trčka C

ročník 2006: Ventruba, Kozel, Lukeš , Krejčí,  Kalandra, Bilíček, Jozek, Altrichter, Moravec C, Orourke C, Dergans C

ročník 2007: Cajz (i C), Hedl (i C), Hasal, Martinčák, Novák, Nedvěd C

Kompletní seznam nominovaných hráčů a náhradníků.

Do maximálního počtu hráčů byli nominováni i 4 nadhazovači ročníku 2004, u kterých jsme přesvědčeni, že na posledním ME neukázali veškerý svůj možný potenciál (Zelenka, Orourke, Němčanský ((zatím DL)) a Chvátal).    

Tito všichni hráči dostali pozvánku k účasti projektu na podporu talentovaných nadhazovačů a kečrů pro období 2019/2020. Jejich nejbližším programem je čtvrtek 7. listopadu (sraz cca 10:00 hod) a pátek 8. listopadu (konec cca 16:00 hod), místo – Národní olympijské centrum Nymburk.      

Aby byli do programu zaregistrováni je potřeba do 25. října 2019 zaslat na účet České baseballové asociace, číslo účtu: 1724008504 / 0600, v.s. začátek rodného čísla (před lomítkem) nebo v komentáři jméno a příjmení hráče, částku 2.000,- Kč. Poté by byli kontaktováni náhradníci. 

Zbylé náklady, včetně cestovného, budou nominovaným hráčům a určeným sportovním ředitelům klubu (letos vždy jeden zástupce na klub, 13 klubů je součástí projektu) propláceny baseballovým svazem. 

Cílem je, aby metodiku házecího programu přijali za svou ve většině klubů ČR (zopakována bude také sportovním ředitelům všech baseballových klubů ČR během Czech talentu v pátek 6. prosince v Nymburku. Podrobnější informace budou v listopadu.

Za TMK ČBA Pavel Chadim

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací