Blesk Jablonec a Jablonecká neděle

Milan Nermuť, 25.10. 2019 Aktuality

V neděli 8.9.201919 jsme prezentovali náš baseballový klub mezi dalšími 30 zúčastněnými na 3. ročníku akce „Jablonecká sportovní neděle“,  a rozhodně jsme díky zapůjčenému pálkařskému tunelu a maskotovi byli k nepřehlédnutí.
Děti si užívaly odpaly ze stativu, kde jsme, vzhledem k velkému zájmu, museli vytvořit dvě stanoviště a větší pak zaujalo měření hodu na rychlost. Rekord neděle byl 96km/h, bohužel pro nás se však jednalo již tradičně o házenkáře.

Tato akce dává příležitost rodičům s dětmi seznámit se s možnostmi aktivního trávení volného času, a seznamuje s činností téměř všech jabloneckých sportovních oddílů a klubů, kteří se věnují práci s mládeží. Pro nás je tato událost ideální možností náboru dětí.

Podle hojné návštěvnosti našeho „stánku“  je zřejmé, že o baseball resp. softball zájem je a budeme tak doufat v nové přírůstky.   

Nezbývá než se těšit na příští ročník.

Milan Nermuť
BC Blesk Jablonec nad Nisou

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací