Přihlášky do soutěží a turnajů 2020


Sportovně-technická komise ČBA otevírá možnost přihlášek do soutěží 2020. Jedná se jak o SOUTĚŽE CELOSTÁTNÍ (EXL, 1L, EXL U21), tak i REGIONÁLNÍ SOUTĚŽE mužů a mládeže. V neposlední řádě pak i přihlášky do JARNÍCH A PODZINÍCH OPEN MLÁDEŽNICKÝCH TURNAJŮ, včetně kvalifikací U8 FIRSTCUP, U9 Rookie ballu a U10 SUPERPOHÁRU.

Přihláška je opět doplněna o povinná pole, která je potřeba vyplnit, bez vyplnění vás systém nepustí dále. Doporučujeme si připravit jména a kontakty (tel., email) na hlavní oddílový kontakt, trenéry a jejich licence, PR osobu, trenéry jednotlivých ml. kategorií, minimálně 2 oddílové rozhodčí, minimálně 2 zapisovatele a nepovinně technického komisaře.

K vyplnění a odeslání přihlášky potřebujete klubový login a heslo, stejné jako pro zadávání žádostí o přeložení utkáních, statistik, výsledků, apod. Po vyplnění a odeslání vám přijde souhrnná přihláška na email uvedený pod přihlašovacím loginem klubu.

Přihlášky budou otevřeny do 20.12.2019.

Formulář přihlášky naleznete (zde = funguje po přihlášení do systému). Na stránkách www.baseball.cz pak pod ikonou k přihlášení   / IS a vybrat záložku FORMULÁŘE a otevřít formulář „PŘIHLÁŠKA DO SOUTĚŽÍ 2020“.

V případě technických problému nás kontaktujte na web@baseball.cz.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací