Czech Talent 2019


Další ročník kempu talentovaných hráčů Czech Talent se uskuteční opět v Nymburku, v termínu 6.-8.12.2019. Kemp je organizován ve spolupráci s Akademiemi a Tréninkovými centry, které se starají o naše nejtalentovanější hráče. 

Padesátku nominovaných hráčů ročníků 2003-2007, ve které najdete mnoho českých mládežnických reprezentantů, čeká třídenní tréninkový program, včetně regenerace. V nominaci chybí hráči, kteří jsou ve stejné době v zahraničí. Na turnaji ve Španělsku - Pavel Jozek, Vojtěch Ventruba, Jaroslav Moravec, Ondřej Vank, Tadeáš Kalčev a Michal Zelenka či na studiích v USA - Matěj Vlach. Mezi nominovanými pak nechybí účastníci Programu PRO, kteří již mají jeden kemp v Nymburce za sebou - viz video.

Prosíme všechny nominované hráče, aby potvrdili svou účast v Nymburce nejpozději do 27.11.2019 na email baseball@baseball.cz. Případnou omluvu prosíme směřovat na tento email co nejdříve, aby mohli být osloveni náhradníci.

Jak už se stalo tradicí, v Nymburku dojde rovněž k setkání sportovních ředitelů všech klubů. SŘ obdrželi pozvánku na akci na email, připomínáme, že oni mají svou účast potvrdit.

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací