Tréninkové centrum v Blansku


Od 1. listopadu zahájilo v Blansku činnost Tréninkové centrum mládeže. V 90. letech fungovala v Blansku při ZŠ Salmova sportovní třída zaměřená na baseball. Výsledkem její činnosti byla řada reprezentantů ČR ve všech věkových kategoriích. Snahou nového tréninkového centra je připravit optimální podmínky pro přípravu mladých hráčů. Základem práce v TCM je sportovní všestrannost a individuální přístup k hráčům.

Hráči jsou rozděleni do tří skupin, tréninky vedou tři baseballoví trenéři a jedna kondiční trenérka. Hráči mají také možnost využít služeb maséra. 

Tréninky probíhají 5x týdně - v pondělí je trénink pálky, ve středu kondiční trénink a regenerace ve vířivce, v pátek ráno sportovní hry a gymnastika, v sobotu je na pořadu nadhazování a v neděli plavání v bazénu. K tomu má každé družstvo jednotlivých věkových kategorií ještě tři vlastní tréninkové jednotky. Týmový tréninkový plán  jednotlivých družstev klubu je plně v souladu s náplní sportovní přípravy v TCM.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací