#SafeAtHome


Co může být pro zapáleného baseballisty krásnější, než první jarní slunce odrážející se na zářivých barvách baseballového fieldu, které přináší po dlouhé zimní přípravě opět šanci postavit se ven na hřiště a v plném nasazení zúročit v nové sezóně všechny baseballové drilly, práci na fyzické kondici i strategii.

Nejinak tomu mělo být i letos a všichni baseballoví srdcaři, od nejmenších po velké, se těšili na první vyhlášený „safe at home“, první stažený bod a pocit euforie a nadšení ze hry, konečně zase pod širým nebem.

Začátek tohoto roku však dal hlášce #SafeAtHome mnohem hlubší význam a rozdal nám jiné karty, mnohem méně přívětivé, než jsme čekali. Ale i to je nám z baseballu dobře známé, přes jakkoli nepodařený začátek, není konec hry, dokud není konec, a hraje se vždy naplno i přes nepřízeň okolností. Pro nás všechny to znamená nevzdávat se.

A už vůbec ne vzdát se baseballu! Sezona 2020 sice ještě nezačala, ale ztracená není.

Česká baseballová asociace se stejně jako Vy všichni těší na první vyhlášený „safe“ na našich v tuto chvíli opuštěných baseballových hřištích, nicméně vzhledem k situaci pro tyto dny vyhlašuje do odvolání #SafeAtHome. Zůstaňte, prosím, v bezpečí doma.  A baseball přijde za Vámi!

Baseball má jednu nádhernou vlastnost, umí se pořádně zakousnout do srdce a nepustit. V našich řadách se našla spousta nadšených a ochotných koučů, kteří Vám nabídnou inspiraci pro Váš individuální trénink doma. ČBA tuto myšlenku plně podpořila a dala tvář stránce #SafeAtHome, kterou najdete na webové adrese https://www.baseball.cz/safeathome, anebo také v horním menu stránek ČBA. Stránka tu bude pro Vás ve dnech, kdy nemůžete vyběhnout ven na hřiště a jste izolovaní od svých týmů a trenérů.

Udržujte si kondici a baseballové dovednosti spolu s námi, v bezpečí Vašich domovů.  Podle Vašich možností můžete trénovat v bytě, nebo na zahradě.

Věříme, že je mezi Vámi hodně z Vás, kteří takovou možnost rádi využijí, nebo už dokonce sami trénují. Nechte se vést nebo si poradit od zkušených trenérů a baseballových osobností.

Pracujte na své disciplíně. Naplánujte si své tréninky a dodržujte plán.

Budeme také moc rádi, pokud od Vás budeme mít zpětnou vazbu. Můžete posílat fotky, videa, nebo tipy, jak se nejlépe udržet v kondici. Vzájemně se podpořme a pak to společně oslavíme pořádnou porcí baseballu, která nás určitě nemine. My jsme s Vámi a Vy buďte s námi. Společně to vyhrajeme.

Prozatím #SafeAtHome ????

Radka Sitarová
MK ČBA

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací