#SafeAtHome je u konce

Michal Hanuš, 12.05. 2020 Aktuality

Jsou to dva měsíce, kdy si společně sedli zástupci mediálního týmu, marketingové komise a trenérsko-metodické komise, aby přišli s myšlenkou #SafeAtHome. Byli jsme skoro na začátku COVID-19 pandémie, neměli jsme tušení kdy bychom se mohli vrátit k normálním tréninkům a jestli sezóna skutečně začne zkraje dubna, tak jako každý rok. Zároveň chtěli naší baseballovou komunitu probudit a nabídnout těm, kteří o to stojí, nějakou pohybovou aktivitu.

Jsme přesvědčeni, že #SafeAtHome byl úspěšným projektem. Poskytl těm, kteří chtěli návod, jak doma trénovat. Zmobilizoval další baseballové nadšence k tomu, aby nám posílali svoje videa.

Za ty dva měsíce se na portálu objevilo celkem 71 videí, z toho 39 videí bylo na portál přímo nahráno a zbylých 32 videí je odkaz na jiné video kanály. Těch 39 videí, které máme na Baseball Czech University Youtube kanálu, mělo v průběhu března a dubna celkem 2876 shlédnutí !

Nyní je jasné, že se vracíme na baseballová hřiště. Nejvyšší soutěž začíná již 22. května a tak projekt #SafeAtHome může skončit. Nicméně tento projekt fakticky nekončí, portál #SafeAtHome tu stále bude, nahraná videa se mazat nebudou a budeme velice rádi, když je budete i nadále využívat k individuálním tréninkům, či ke klubové mimosezónní přípravě.

Na závěr nám dovolte vyslovit osobní poděkování Evženii Votinské za koordinaci projektu a vlastně černou práci na celé projektu, Petru Barochovi za realizaci videí, Pavlu Chadimovi za spolupráci s Petrem a realizací náplně videí a Ondřeji Ryparovi, za realizaci portálu. Ještě jednou velice rádi poděkujeme Arnymu Nesňalovi (Draci & AAA Baseball), Davidu Winklerovi, hráčům a trenérům z Hrochů Brno (Martin Dvořák, Martin Kollár, Ondřej Kalandra, Martina Hánová, Michal Ondráček, Daniel Ondroušek) v čele s Johnem Husseym, Jakeu Rabinowitzi a dalším trenérům a hráčům ze Sportovního centra Tempa Praha (Pavel Kunst, David Nevěřil, Matyáš Landa, Benjamin O’Rourke, Martin Zelenka), Ivě Whitten (fyzioterapeutka Programu PRO), Filipu Procházkovi (trenér repre U15), a Richardu Adamíkovi (Draci Brno). Bez Vás by portál #SafeAtHome byl skoro prázdný.

Přeji všem úspěšný start do baseballové sezóny 2020!

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací