Back2School - poptávka rozhodčích, zapisovatelů


Sháníme zapisovatele a rozhodčí na mezinárodní turnaj BACK2SCHOOL, který se uskuteční v termínu 27.srpna až 30. srpna. Zápasy se uskuteční v baseballových areálech na Krči (U15) na Troje (U13) a na Tempu (U11).

Přesné začátky turnaje v jednotlivých kategoriích budou známy až prvního srpna. Předpokládá se však,
že na Krči se bude začínat až v pátek ráno, na Troje a na Tempu ve čtvrtek odpoledne.

Co nabízíme ?

Zapisovatelům 300,- Kč za zapsaný zápas plus oběd v případě, že zapíší tři a více zápasů v jednom dni. Samozřejmostí je i pitný režim po celou dobu turnaje.

Rozhodčím nabízíme stejné finanční podmínky jako jsou pro zápasy regionálního přeboru v daných kategoriích (viz. tabulka níže) a k tomu stejně jako zapisovatelům i oběd a pitný režim po celou dobu turnaje. Mimopražským rozhodčím zajistíme i ubytování.

Kategorie

Hlavní

Metový

U15

350,- Kč

300,- Kč

U13

300,- Kč

200,- Kč

U11

200,- Kč

200,- Kč

 

Co mít sebou ?

Zapisovatelé vlastní tablet, instrukce jak nahrát soupisky, zápasy, apod. dostanete těsně před turnajem. Rozhodčí své vybavení.

Jak se přihlásit ?

Pošlete nám email na adresu michal@hanusovi.net nebo prochazkamatous@gmail.com a my Vás již pak zkontaktujeme a vše doladíme !

DĚKUJEME !!!

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací