Baseballový tábor Černý potok


Ve dnech 19.7. až 26.7. se uskutečnil druhý ročník baseballového tábora, který se konal v Černém potoce. Celou akci zajišťoval Roman Lipavský a k pomoci mu byli Richard Kania a Arnošt Nesňál, kteří zajišťovali kompletní baseballový program. Tábor byl oproti loňsku specifický v tom, že se jej mohli zúčastnit nový začínající trenéři. Letos této možnosti využilo nakonec z důvodu změn s C-19 jen dva z původních 11.

Tábora se zúčastnilo přes 120 dětí, které byly rozděleni do 10 týmů a v době celého pobytu sváděly mezi sebou soutěže nejen v baseballových dovednostech. Denní program byl rozdělen na sportovní část se zaměřením na základy techniky baseballu a druhá část pak čistě na táborové aktivity. Hráči si odvezli z tábora nejen baseballové poznatky, ale i zážitky v podobě vodních bitev, stezky odvahy a jiné podobných táborových aktivit. 

Na níže uvedených odkazech naleznete fotky a videa z celé akce. 
https://www.facebook.com/pg/taborcernypotok/photos/?tab=albums&ref=page_internal - alba První liga
https://www.youtube.com/channel/UC1ENCghU6k8PHLCc5VXbrMg

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací