Reprezentace ČR - U15 (výběry)


Výběry do kadetské reprezentace pro ročníky 2006 a 2007 proběhnou 3.–4. 10. v Třebíči Na Hvězdě. Sobota bude určena pro hráče z Čech a neděle pro Moravu. Registrace přihlášených hráčů bude v 9:30. Dopoledne bude patřit jednotlivým dovednostem – fielding (IF, OF), hitting, pitching a kondice. Oběd bude zajištěn v areálu (vezměte si s sebou 120,-). Odpoledne se zaměříme na herní kombinace a taktické souhry v jednotlivých týmech a komunikaci hráčů, na kterou chceme klást velký důraz. Do závěrečné části jsou v plánu zápasy, pokud nám bude přát počasí. Ukončení v 18:30.

Akce je naplánovaná po MČR a hráči by měli být v top formě, takže se těšíme na skvělé nasazení. Dopředu chceme apelovat na důležité části, které by neměly chybět v tréninkových jednotkách každého, kdo chce aspirovat na reprezentační dres, a to je: výborná kondice, důležité kompenzace, mobilita, koordinace těla a pravidelné protahování po tréninku. V této kategorii dochází k častým zraněním, a proto je potřeba ke všem tréninkům přistupovat poctivě a odpovědně. Mimo baseballu je potřeba vnímat své tělo a starat se o něj, tak abyste vydrželi zdraví až do finále a tam svůj výkon ještě vystupňovali.

Prosíme klubové trenéry, aby vybrali a poslali na výběry hráče, kteří přistupují k tréninku poctivě a dělají i věci navíc. Naše cíle jsou ty nejvyšší a společně toho také dosáhneme. No excuses, work harder!!!

Těšíme se na vás

Realizační tým U15: HC Filip Procházka, Jake Rabinowitz, Jan Felkl a Jakub Sládek

Poprosím klubové trenéry, aby poslali přihlášky (ke stažení) do 13.9. na emailovou adresu, filistyn@centrum.cz

Děkujeme

 

 

 

 

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací