International Stars budou obhajovat prvenství na PBT

Petr Ditrich, 29.09. 2020 Aktuality

 

Letošní ročník Pražského baseballového týdne se koná v turbulentním období, a tak každý další den přináší nějakou změnu. Tou nejaktuálnější informací je účast týmu International Stars, který tak bude bojovat o třetí titul v řadě. Účast obhájce prvenství se stala reálnou po mnoha jednáních a díky překonání mnoha praktických problémů na straně hráčů. Svou účast potvrdil až v sobotu. V podstatě ve stejnou chvíli se zjistilo, že díky karanténám a aktuální situaci s C-19 v ČR nebudou mít reprezentační trenéři mužů a U23 k dispozici tolik hráčů, jak jsme předpokládali. Technicky tak International Stars nahradili v turnaji repre U23.

Získali jsme tak další tým s ambicí vyhrát celý turnaj. Vzhledem k této situaci byl upraven rozpis, jeho nové a doufejme, že poslední znění je zde. Nakonec se bude hrát na jednom hřišti, což je dobrá zpráva pro zájemce o live streamy, které tak budou k dispozici ze všech zápasů. Turnaj začíná ve středu 30.9. zostra a hned první zápasy turnaje napoví o ambicích jednotlivých týmů. 39. ročník PBT otevře duel mezi Ruskem a International Stars, večer se utkají Prague Selection s repre výběrem Mikea Griffina.

V pondělí večer přiletěl do Prahy tým Ruska, v úterý se schází organizační výbor, večer bude na programu klasický technický mítink. Týmy se chystají trénovat, uvidíme, co dovolí počasí a kvalita hřišť.

V areálu budou samozřejmě dodržovány bezpečností hygienické standardy pro organizování sportovních utkání. Desinfekce, měření teploty, bezpečná vzdálenost. Diváci jsou vítáni, vstupné bude na tribunu především kvůli regulaci počtu diváků. Parkování bude bezplatné na určeném parkovišti vedle areálu.

Pro aktuální informace sledujte sociální sítě @pragubaseballweek

 

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací