Reprezentační výběry U12 – pokyny


Vzhledem k situaci s C-19 vám přinášíme organizační informace a pokyny k výběrům reprezentace do 12 let, které se budou konat tuto neděli 11.10.2020 v areálu Eagles Praha.

  • Výběry hráčů do NT proběhnou bez možnosti účasti rodičů, doprovodu hráče v areálu

Příjezd do areálu, horní parkoviště u haly. Zde hráč s rouškou, u registračního stolku (stolek bude viditelný z parkoviště), absolvuje měření teploty bezkontaktním teploměrem. Hráč bez teploty dostane od realizačního týmu další instrukce (přesun v rámci areálu, rozdělení do skupin, apod.). Rodič nebo doprovod opouští areál. V případě, kdy bude mít hráč teplotu, opustí s rodičem nebo doprovodem areál.

Areál je vybaven dezinfekčními přípravky na několika místech, včetně restaurace, toalet, haly, v případě potřeby i šaten. Žádáme hráče, aby byli na výběry již převlečeni.

S sebou si hráči vezmou i obuv do haly, kterou budeme využívat v případě špatného počasí a roušku, kterou budou mít hráči nasazenu mimo sportovní (výběrové) aktivity. Na tyto situace budou vždy upozorněni trenérem dané skupiny.  

  • Příjezd hráčů z Čech

Příjezd do areálu bude možný od 8:10 hodin. V tento čas bude otevřena brána pro vjezd. Začátky výběrů jsou na programu od 8:30 hodin. Předpokládaný konec a předání hráčů (parkoviště) je ve 12:30 hodin.

  • Příjezd hráčů z Moravy

Příjezd do areálu bude možný od 12:40 hodin. Začátky výběrů jsou na programu od 13:00 hodin. Předpokládaný konec a předání hráčů (parkoviště) je v 17:00 hodin.

Za realizační tým U12
HC Matouš Procházka

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací