Přihlášky do soutěží a turnajů 2021


Sportovně-technická komise ČBA otevírá možnost přihlášek do soutěží 2021. Jedná se jak o SOUTĚŽE CELOSTÁTNÍ (EXL, 1L, EXL U21), tak i REGIONÁLNÍ SOUTĚŽE mužů a mládeže. V neposlední řádě pak i přihlášky do JARNÍCH A PODZIMNÍCH OPEN MLÁDEŽNICKÝCH TURNAJŮ, včetně kvalifikací U8 FIRSTCUP a U10 SUPERPOHÁRU.

Přihláška je opět doplněna o povinná pole, která je potřeba vyplnit, bez vyplnění vás systém nepustí dále. Doporučujeme si připravit jména a kontakty (tel., email) na hlavní oddílový kontakt, trenéry a jejich licence, PR osobu, trenéry jednotlivých ml. kategorií, minimálně 2 oddílové rozhodčí, minimálně 2 zapisovatele a nepovinně technického komisaře.

K vyplnění a odeslání přihlášky potřebujete klubový login a heslo, stejné jako pro zadávání žádostí o přeložení utkání, statistik, výsledků, apod. Po vyplnění a odeslání vám přijde souhrnná přihláška na email uvedený pod přihlašovacím loginem klubu.

Přihlášky budou otevřeny do 18.12.2020.

Formulář přihlášky (funguje pod oddílovém přihlášení do systému). Na stránkách www.baseball.cz pak pod ikonou k přihlášení  / IS a vybrat záložku FORMULÁŘE a otevřít formulář „ID 47, PŘIHLÁŠKA DO SOUTĚŽÍ 2021“.

V případě technických problému nás kontaktujte na web@baseball.cz.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací