Pražský baseballový týden letos oslaví 40. výročí

Karel Jaksch, 11.01. 2021 Aktuality

Ačkoliv situace pro kolektivní sporty zatím stále není nejpříznivější, Česká baseballová asociace usilovně pracuje na přípravách jubilejního 40. ročníku Pražského baseballového týdne.

Turnaj se uskuteční v termínu 23. – 26. června 2021, hrát se bude v Eagles Parku a v areálu Tempa Praha. V plánovaném harmonogramu turnaje proběhne zahájení ve středu a utkání ve skupinách budou pokračovat i ve čtvrtek, třetí hrací den, tedy pátek, je vyčleněn pro postupové boje a finálový den je plánován v sobotu 26. června.

V současných chvílích probíhá jednání se zahraničními federacemi o účasti jejich týmů, cílem je i do budoucna držet účast čistě na národních reprezentacích. „Pro letošní ročník bychom rádi odehráli tři skupiny po čtyřech týmech a v každé z nich by měla objevit jedna naše reprezentace, tedy muži, U23 a U18. Máme potvrzenou účast Španělska, Ruska a International Stars, pozvánky dostaly všechny země A skupiny.“ uvádí předseda ČBA, Petr Ditrich. 

Loňský ročník nás naučil být flexibilní a pro letošní rok jsme připraveni.

Všichni pevně doufáme, že 40. ročník turnaje s jednou z nejdelších historií v Evropě proběhne v plném rozsahu tak, jak bychom si přáli jej pro všechny baseballové příznivce uspořádat.

Držme si palce!

Aftermovie 2020


Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací