Rozvojový program pro začínající nadhazovače - vybrané týmy

nbp, 08.02. 2021 Aktuality

Rozvojový program Světa baseballistů pro začínající nadhazovače, ve spolupráci s NBP a KMR, již zná své zájemce. V neděli, 31.1.2021 se uzavřely dveře pro přihlášky do programu a zájem byl větší, než se očekávalo. 

Nakonec bude tento program spolupracovat s celkem osmi celky z Extraligy a První ligy, oproti předpokládaným šesti. Jedním z důvodů pro rozšíření na osm týmů je také změna v celkovém průběhu a aplikaci celého programu. 

Přihlášené kluby: Klasik Frýdek-Místek, Orli Choceň, Patriots Liberec, Baseball Plzeň, Miners Kladno, Praotci Roudnice n. Labem, Rytíři Trutnov, Technika Brno

Z důvodů probíhajících opatření pandemie Covid-19 jsme byli nuceni upravit program z off-season na in-season online coaching, následovaný off-season plánem 2021/2022. To však nic nemění na původním zaměření na nadhazovače kategorie U14 s cílem rozšířit nadhazovací základnu přihlášených týmů.

Podle situace v nadcházejících měsících se rozhodne, zda budou moci trenéři SB navštívit týmy na jejich domácích hřištích, ještě před začátkem sezóny. Cílem těchto návštěv je prezentace programu, zmapování situace a úrovně hráčů, natočení krátkých videí a v neposlední řadě představení trenérů. To vše, aby byla prohloubena komunikace a zjednodušilo se vytvoření in-season programu, specificky zaměřeného na nedostatky jednotlivých hráčů. To také pomůže při vytváření konkrétních cvičebních plánů na podzim a zimu.

V nejbližších dnech budou přihlášené týmy kontaktovány osobně trenéry ze Světa baseballistů.

Děkujeme moc všem za zájem a už se těšíme na spolupráci.

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací