Online seminář Polařská ABECEDA - infield

nbp, 17.02. 2021 Aktuality

V úterý 23.2.2021 od 19:00hod proběhne další online seminář pod hlavičkou Národního baseballového programu, který je zaměřen na polařskou ABECEDA - infield.
Lektorem přednášky je dlouholetý extraligový a reprezentační hráč Jakub Hajtmar.

Posluchačům, kteří již absolvovali přednášky Trenérská ABECEDA na téma Pálka, Výživa, Házecí program a Psychologie, bude automaticky zaslán link na přihlášení. Kdo neabsolvoval semináře může napsat žádost o přidání do skupiny na email nbp@baseball.cz . Seminář je určen pro trenéry s licencí: Trenér, Coach, Manager a Master.

Pro sledování semináře doporučujeme posluchačům, aby měli nainstalovanou aplikaci Teams a sledovali semináře přes PC. Tablety a mobilní telefony nemusí být kompatibilní k některým videím.

Pokud jste nemohli být na přednáškách o pálkařském tréninku, výživě, házecím programu a psychologii, můžete se na jejich záznamy podívat zpětně na našem YT kanále @baseballczech

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací