Online seminář Polařská ABECEDA - outfield

nbp, 03.03. 2021 Aktuality

V úterý 9.3.2021 od 19:00hod proběhne další Online seminář, který je zaměřen na polařskou ABECEDA - outfield. Lektorem přednášky je dlouholetý extraligový a reprezentační hráč Jakub Malík.

Posluchačům, kteří již absolvovali přednášky Trenérská ABECEDA na téma Pálka, Výživa, Házecí program, Psychologie a Polařská abeceda - infield, bude automaticky zaslán link na přihlášení. Kdo neabsolvoval semináře může napsat žádost o přidání do skupiny na email nbp@baseball.cz . Seminář je určen pro trenéry s licencí: Trenér, Coach, Manager a Master.

Pro sledování semináře doporučujeme posluchačům, aby měli nainstalovanou aplikaci Teams a sledovali semináře přes PC. Tablety a mobilní telefony nemusí být kompatibilní k některým videím.

Pokud jste nemohli být na přednáškách o pálkařském tréninku, výživě, házecím programu, psychologii a polařské abecedě - infield, můžete se na jejich záznamy podívat zpětně na našem YT kanále baseballczech

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací