Výběry do kadetské reprezentace, „Road to Mexico 2022“


Výběry do kadetské reprezentace U15 pro ročníky 2007 a 2008 proběhnou 2.–3.10. v Třebíči Na Hvězdě. Sobota bude určena pro hráče z Čech a neděle pro Moravu. Registrace přihlášených hráčů bude v 9:00 (oba dny). Dopoledne bude patřit jednotlivým dovednostem – fielding (IF, OF), hitting, pitching a kondice. Oběd bude zajištěn v areálu (vezměte si s sebou 130,-). Odpoledne se zaměříme na herní kombinace a taktické souhry v jednotlivých týmech a komunikaci hráčů, na kterou chceme klást velký důraz. Do závěrečné části jsou v plánu zápasy, pokud nám bude přát počasí. Ukončení mezi 16:30 – 17.30.

Akce je naplánovaná po MČR a hráči by měli být v top formě, takže se těšíme na skvělé nasazení. Dopředu chceme apelovat na důležité části, které by neměly chybět v tréninkových jednotkách každého, kdo chce aspirovat na reprezentační dres, a to je: výborná kondice, důležité kompenzace, mobilita, koordinace těla a pravidelné protahování po tréninku. V této kategorii dochází k častým zraněním, a proto je potřeba ke všem tréninkům přistupovat poctivě a odpovědně. Mimo baseballu je potřeba vnímat své tělo a starat se o něj, tak abyste vydrželi zdraví až do finále a tam svůj výkon ještě vystupňovali.

Hráčům, kteří letos reprezentovali Českou republiku na ME v Brně patří velké poděkování nejenom za výkon na šampionátu, ale hlavně za skvělý přístup v přípravném období. Pevně věříme, že navážeme na letošní rok a dáme dohromady skvělou partu hráčů, kteří budou hrdě bojovat za tým a na hřišti nechají absolutně všechno. Na cestě do Mexika (MS) musíme zdolat mnoho schodů a vrchol je ten nejvyšší. Čeká nás mnoho překážek, které chceme překonat. Milujeme výzvy a těšíme se na ně.

Prosíme klubové trenéry, aby vybrali a poslali na výběry hráče, kteří přistupují k tréninku poctivě a dělají i věci navíc. Naše cíle jsou ty nejvyšší a společně toho také dosáhneme. No excuses, work harder!!!

Těšíme se na vás!

Za realizační tým U15
HC Filip Procházka

Poprosím klubové trenéry, aby poslali přihlášky do 16.9. na emailovou adresu, filipprochazka13@gmail.com - formulář zde

Starší články
Weby ČBA na doménách baseball.cz používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací